Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Iste Budur Dedigim Bir Arac Yok

Feti Ercan

Önerilen Mesajlar

yeni kasa style 'ın yanında boru derler ona titainum x in bir artısını söyle bana sunroof harici?

Sadece 1 mi? AFL, Deri ve Spor koltuk,Sony sistemi. Devam etmiyim yahu hafızam iyidir yani :P sayarım hepsini bakk..  :guitar:  :P  :blush:  :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup 35 bin km de F3 style plus paket 43 bine aldım diyorum.Daha tartışmaya gerek var mı? :)

Orası ayrı mesele canım :) Sizin fiyat ucuz zaten.. :yeah: Sonuçta bu arabalar çok çok farklı şeyler değil her jenerasyon bir sonrakinin gelişmişi apayrısı değil fiyatlar aşırı arttığı için f2.5 sahipleri 2.el'de şanslı oldu sadece..Olay budur :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orası ayrı mesele canım :) Sizin fiyat ucuz zaten.. :yeah: Sonuçta bu arabalar çok çok farklı şeyler değil her jenerasyon bir sonrakinin gelişmişi apayrısı değil fiyatlar aşırı arttığı için f2.5 sahipleri 2.el'de şanslı oldu sadece..Olay budur :)

orada haklısın tabiki..Şu anda focus alacak olsan 60 bin kmde focus 2 titanium x araca 42.5 bin lira vermeyeceğinin ikimizde farkındayız önemli olan bu :)

hüseyin ipek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

orada haklısın tabiki..Şu anda focus alacak olsan 60 bin kmde focus 2 titanium x araca 42.5 bin lira vermeyeceğinin ikimizde farkındayız önemli olan bu :)

Ama sizin aldığınız şekilde f3'de oldukça zor bulunur sıfırı oldu 55 bin lira.. 48 falan ancak olur yani bunun yanında f2.5 da çok pahalı durmuyor.. Veren de olmuş nitekim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama sizin aldığınız şekilde f3'de oldukça zor bulunur sıfırı oldu 55 bin lira.. 48 falan ancak olur yani bunun yanında f2.5 da çok pahalı durmuyor.. Veren de olmuş nitekim.

benim aracın max edeceği 45 bindi..Motorda şurda burda bir sıkıntısı yok  çok şükür ama hor kullanılmış bir araçtı.2 kapısında çizikler var çok yüzeysel ön sol sürtme arka sol sürtme izleri ile dolu .Koltuklardan birinde sigaraya yanığı vardı.Yani bu halde riske girip aldım aracı ama memnunum tabi orası başka

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

en son buluşmada konuştuk, F3 tutulmadı hatta F3ün focus olduğundan bile haberi olmayan bir dünya adam var sokakta ki bunlardan biri jantçıda çalışıyordu, yeni fiestamı bu diye sordu. geçenlerde bir başlıkta daha yazılmıştı F2.5 tit x F3 style plus ile kafa kafaya gidiyor diye, yazılan fiyatlardan çok farklı satılabiliyor özellikle beklemiş arabalar ama isteyen sahibinden.comu takip etsin görünüyor...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araci 42.5a satmadim 42.100e sattim. 60 bin bakiminida yaptirmamistim bagaj kapagi degismisdi sadece. Su kadarini soyleyim ilk basta ilana laf olsun diye 48 bin tl yazdim. Sakaryadan birisi aradi ben al satciyim dedi hemen alicam satacam dedi musterisi hazir dedi. 45 diyorsan alicam dedi. Esimle goz goze geldik ve o malum isareti yapdi. Kaslarini havaya dikti 47 son ded dedi. Ben de bu adam al satci ise 46 satacak kesin dedim satmadim. Adam en son kapatirken 45.500 filan sayikliyordu yemin ederim. Ben ucuza sattim. Ha araci goksel abiyle almistik istanbuldan 40 bin 25 ye almistik orasi ayri konu :)

konuya donecek olursak butcem 32 33 bin liralarda. Punto guzel hos ama biraz daha oturakli bir arac istiyorum 1.8 ivtec hondalar hosuma gidiyor fakat lpg ve yakit vs cekinceler var. Ibiza guzel ama arastirdim puntodan cok fazla bir artisi yok lpgli focus olur ama daha once subap sorunu olmustu sogumustum o yuzden. Bu punto bana pek guven vermiyor acikcawi. Ucuz ve temiz oldugu icin aldim ben bunu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu hangi araba mevzuunun ucu sonu yok. Ben hayalimdeki arabayı aldım (yani mantıklı hayaller kurarım yoksa bir m3 de hayal edebilirim) :) Hayalimdeki arabayı almış olmama rağmen dışarda dolaşırken halen tüm gözüme çarpan arabaları bi düşünüyorum alınır mı alınmaz mı diye. Alsam eminim bir çoğundan pişman olurum ama biraz otomobil merakı fazla olunca heveslere engel olunamıyor. Yukarıda cem beyin de dediği gibi içinize sinen bir araba alın ve onu svmeye onunla mutlu olmaya çalışın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.