Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Pedal Seti Ve Ayak Dayama (Ve Çok Daha Fazlası)

Önerilen Mesajlar

Daha öncede paylaşmıştım, o adam yok oldu ayrıca adamın alışveriş yaptığı siteyide buldum :)

ayrıca çok daha ucuz ben 15-20 dolar gibi birşey vermiştim diye hatırlıyorum.

burdan alınca 5-10 dolar arası birşey tutuyor.

Aynı linkte 2 farklı model pedal seti ve ayak dayama var

bu ayak dayama daha çok hoşuma gitti ve bundanda aldım :)

ayrıca sitede arama yaparak çin işi bi dünya aksesuar bulabilirsiniz.

daha öncede alışveriş yapmıştım(anten vs) sorunsuz olmuştu.

dikkat etmeniz gereken notkta 2 kere ödeme yapıyorsunuz, site rus sitesi ürünler çin sitesinde. ruslar önce kendileri alıyor sonra size postalıyor ilk ödeme onların alması için ikincisi size göndermeleri için. çince siteden işlem yaparım diyorsanız doğrudan taobao.com dan alabilirsiniz.

http://www.mistertao.com/beta/pages/item/14709743772.html

3 günde kararırmı bilmiyorum ama krom görünümlü sis farı çerçevesi, 7-8 dolara filan gelir.

http://www.mistertao.com/beta/pages/item/17907652091.html

titanium için silikon anahtar kılıfı yaklaşık 5 dolar

http://www.mistertao.com/beta/pages/item/14856220229.html

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ürün arama yerine Focus yazdım arattım.Araba dışında çoğu şey ve güzel şeyler çıktı.

İkizlere takke style :muha:

Bende yazdim karsima cikinca noluyoruz lan dedim kendi kendime boy boy satiyorlar.

Siparis ettim ben dikiz aynasina asip yeni bir stayla yaraticam.  :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende yazdim karsima cikinca noluyoruz lan dedim kendi kendime boy boy satiyorlar.

Siparis ettim ben dikiz aynasina asip yeni bir stayla yaraticam.  :kıhkıh:

Yakışır delikanlı adama :P Bakarsın çok tutar. Şöyle en küçüklerinden alıp assak mı? Işıklarda beklerken yan araçtaki güzel bayanlara filmli camları açıp '' afedersiniz bu kaç numara? '' diyerek iğrençlikte yapabilirsin :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan bende pedalları alayım dedim üye oldum. Add to cart diyorum uyarı veriyor bütün özellikleri seçin diye manuel STyi seçtim olmadı yine

Şöyle birşey var :)

http://www.mistertao.com/beta/pages/item/16840857321.html

seçince o kutunun etrafı turuncu oluyor ondan sonra add to cart diyince ekliyor bende.

bundan almana gerek yok bence git herhangi bir reklamcıya göster yapsın aynısını. fontu bulmak zor olur belki ama hallederler.

Kargo fiyatlarına nerden bakıyoruz ebay tarzında kargo hesaplama yeri var mı ?

shipping fee calculator ama her zaman tutmuyor. mesela kaput amortisörü alıcaktım ben siparişi verdim, bu için atıyorum 40usd kargo ödemeniz lazım alıcakmısınız diye sordular iptal ettim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

seçince o kutunun etrafı turuncu oluyor ondan sonra add to cart diyince ekliyor bende.

bundan almana gerek yok bence git herhangi bir reklamcıya göster yapsın aynısını. fontu bulmak zor olur belki ama hallederler.

Onu almadim pedal setiyle anahtar kilifi aldim turuncu.

Simdi 7$ odedim toplam kartdan ama first payment diyor anlamadim 2. odemede ne odicem ki ?

Resim eklendi

Simdi ben bu sayfayi takip mi edicem odedim bitti gelmesini bekle yok galiba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onu almadim pedal setiyle anahtar kilifi aldim turuncu.

Simdi 7$ odedim toplam kartdan ama first payment diyor anlamadim 2. odemede ne odicem ki ?

IMAG2409_zpsbb590b36.jpg

Simdi ben bu sayfayi takip mi edicem odedim bitti gelmesini bekle yok galiba

yazdım sanki ilk mesajda ama özetle, esas site taobao (çince) mistertao aracı site (ingilizce) mistertao ürünü kendisine alıyor taobaodan bunun için first payment yapıyorsun sonra sana göndermek için kargo ücreti çıkarıyorlar second payment yapıyorsun.

anahtar kılıfı için yorumlarını bekliyorum bende alıcaktımda onada para vermiyim şimdi dedim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yazdım sanki ilk mesajda ama özetle, esas site taobao (çince) mistertao aracı site (ingilizce) mistertao ürünü kendisine alıyor taobaodan bunun için first payment yapıyorsun sonra sana göndermek için kargo ücreti çıkarıyorlar second payment yapıyorsun.

anahtar kılıfı için yorumlarını bekliyorum bende alıcaktımda onada para vermiyim şimdi dedim :D

benim ürünler 4 $ tuttu 3$ shipping 7$ aldı zaten ikinci ödeme bence vergi falan sembolik bir para olacak. Sen ödedin mi ikinci ödemeyi 

Kılıf gelsin yorumumu yaparım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim ürünler 4 $ tuttu 3$ shipping 7$ aldı zaten ikinci ödeme bence vergi falan sembolik bir para olacak. Sen ödedin mi ikinci ödemeyi 

Kılıf gelsin yorumumu yaparım :)

o shipping adamlara olan domestic shipping, sonra sana gönderirken ürünler gelince kargo ve komisyon için second payment isticekler senden, 3-4 dolar. singapur post seç daha hızlı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o shipping adamlara olan domestic shipping, sonra sana gönderirken ürünler gelince kargo ve komisyon için second payment isticekler senden, 3-4 dolar. singapur post seç daha hızlı.

Tamamdır ;) Baya uyguna geliyor ama beğendim. Yan aynalar üzerine o korumayıda alıcaktım "gear" kelimesi geçiyormuş ürün açıklamasında "gear" kelimeside site içinde banlanmış mı bişeyler dedi satılmıyormuş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.