Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Opel Cascada

Engin Uzunoğlu

Önerilen Mesajlar

Araç satışa çıkmış. Ben kaçırmış olabilirim ama bugün otoparkta görünce siteye baktım öyle gördüm. 

Astra'nın lüks coupesi olmuş sanıyorum. Arkadan bakınca sınıfının üzerinde bir tasarımı var bence. Fiyatıda öyle 97 binden başlayan fiyatlar ile .... :)

http://www.opel.com.tr/opel-serisi/satis-alani/arabalar/yeni-cascada/genel-bakis.html

IMAG0544_zps6d997623.jpg

IMAG0545_zps8684e036.jpg

IMAG0546_zps5fbda531.jpg

Tavanı açık ve kapalı olarak ben beğendim. Bu araçlardaki genel garip bagaj kapağı ve arka tasarım sorunu bence yok. Arkası biraz Amerikan havasında sanki. 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Standart donanım başarılı da: 0-100 km/saat saniye Benzinli:  9,9  Dizel: 10,4  benzinli 1658 dizel 1741 kg.

Performans açısından bence yetersiz. Bu vergilerle alternatif motor seçeneği de yoktur muhtemelen.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Standart donanım başarılı da: 0-100 km/saat saniye Benzinli:  9,9  Dizel: 10,4  benzinli 1658 dizel 1741 kg.

Performans açısından bence yetersiz. Bu vergilerle alternatif motor seçeneği de yoktur muhtemelen.

O nasil bir agirliktir yuhh. 4 kisi bin arabaya ettimi sana 2 ton. :blink:   Yeni x5 2 ton yeni range 2.1ton  :kıhkıh:

Yazdigimi duzenlemek zorunda kaldim.Arabayi biraz arastirdim.Opel bu araci 3 cabrio ve e cabrio`ya rakip olarak cikartmis.Rakip onlar ise agirlik olarak cokta kotu degil hatta aralarinda en hafif araba dige biliriz ama yinede astra altyapisiyla ve astradan devsirme tasarimiyla bu araclara rakip olmasi cok zor hatta mumkun degil.Benim gozumde bu aracin rakipleri megane cabrio ve tarzi arabalardir.

Cihan Buğdaycı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada arkadaki gri araç Bentley ama pek ilgi alanıma girmemiş. :) 

canlı gören biri olarak ben aracı şık buldum. Özellikle bordo renkli tente tavan aracı olduğundan daha elit göstermiş bence. 

Ağırlık bu arabalardaki şasi güçlendirme ve tavan mekanizmaları yüzünden artıyor. Zaten sportif kullanım amaçlı çok uçup kaçacak bir araç değil. Daha çok üstünü açıp süzülmek için. :) 

Bu arka tasarım uzaktan görünce ilk olarak aklıma Sebring ( Amerikan markayı hatırlayamadım) modelini getirdi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.