Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Almak İçin Bekleyenler Listesi

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Hayal sonuçta abi ama başarılamayacak elde edemeyecek şeyler değil smile.gif

bende söyliyim 50 bin tl param olsa hiç durmaz polo 1.4 tsi gti dsg alırdım biggrin.gif

Olum manyak mısın...Uyduru poloya o kadar para verilir mi?...İyi ki ön panzurda kırmızı şert ile Mercekli ledli farları var...Yoksa normal Polodan ayıramazdık... :P

o ne yaaa....ne kadar uzun model ismi var arabanın....Sanki meksikalı ismi gibi,huan sançez dellamoralez speedogonzales enriko iglesias gibi.....Polo Gti desek yetmezmi.... :kıhkıh:

Abi al sana uzun model ismi... Skoda Superb 2.0 TDI(CR) 140 HP 4X4 DSG Tipt. + Colombus(RNS 510) navigasyon sistemi ve TV alıcısı + Isıtmalı Ön ve Arka Koltuklar + B sütunundan itibaren karartılmış camlar + Dizel motorlar için ek elektrikli ısıtma sistemi + Isıtmalı ön cam suyu püskürtücüleri + Ses Sistemi (10 hoparlör ve dijital ekolayzır) (Radyo Bolero veya Colombus Navigasyon ile alınabilir) + Arka yan hava yastıkları + Diz havayastığı + Elektrikli sunroof + Bağımsız ısıtma sistemi (1,4 TSI ve 1,8 TSI motorlarla temin edilememektedir.) + 18" Themisto tipi alaşım jantlar + KESSY Anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi + Emory Alcantara+deri döşeme (Bej veya Siyah) + 3 kollu çok fonksiyonlu, telefon kitiyle uyumlu ve vites değiştirme özelliği olan deri direksiyon simidi ve küçük deri paketi (DSG ile alınabilir) (Telefon kiti ile sipariş edilmektedir.) + Üst seviye telefon ön hazırlığı ve Bluetooth bağlantısı GSM III (PLC ya da PLD ile sipariş edilmelidir.) nasıl uzun mu? :D:):P:D Para varsa bundan alacaksın abi.... :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olum manyak mısın...Uyduru poloya o kadar para verilir mi?...İyi ki ön panzurda kırmızı şert ile Mercekli ledli farları var...Yoksa normal Polodan ayıramazdık... :D

Abi al sana uzun model ismi... Skoda Superb 2.0 TDI(CR) 140 HP 4X4 DSG Tipt. + Colombus(RNS 510) navigasyon sistemi ve TV alıcısı + Isıtmalı Ön ve Arka Koltuklar + B sütunundan itibaren karartılmış camlar + Dizel motorlar için ek elektrikli ısıtma sistemi + Isıtmalı ön cam suyu püskürtücüleri + Ses Sistemi (10 hoparlör ve dijital ekolayzır) (Radyo Bolero veya Colombus Navigasyon ile alınabilir) + Arka yan hava yastıkları + Diz havayastığı + Elektrikli sunroof + Bağımsız ısıtma sistemi (1,4 TSI ve 1,8 TSI motorlarla temin edilememektedir.) + 18" Themisto tipi alaşım jantlar + KESSY Anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi + Emory Alcantara+deri döşeme (Bej veya Siyah) + 3 kollu çok fonksiyonlu, telefon kitiyle uyumlu ve vites değiştirme özelliği olan deri direksiyon simidi ve küçük deri paketi (DSG ile alınabilir) (Telefon kiti ile sipariş edilmektedir.) + Üst seviye telefon ön hazırlığı ve Bluetooth bağlantısı GSM III (PLC ya da PLD ile sipariş edilmelidir.) nasıl uzun mu? :D:P:D :D Para varsa bundan alacaksın abi.... :D :D ;)

Sikoda almam ben,ismi bile fatih ürek gibi :D ...

Tevfik bey,ben focus alamıyor diil almıyorum...Aradaki farkı anlamyosun işte...hıh...Konumuzun ismide güzel kendisi de...Bizim konumuza yazanlar,focus 3 ü bekleyenler onurlu gururlu insanlardır....Sen insanların onurlarına laf söyleyemezsin,söyletmem aga :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sikoda almam ben,ismi bile fatih ürek gibi :P ...

Tevfik bey,ben focus alamıyor diil almıyorum...Aradaki farkı anlamyosun işte...hıh...Konumuzun ismide güzel kendisi de...Bizim konumuza yazanlar,focus 3 ü bekleyenler onurlu gururlu insanlardır....Sen insanların onurlarına laf söyleyemezsin,söyletmem aga :D

Abicim bu arabayı Focus'un üstüne 30.000 verirsen alabilirsin....Opsiyonları almazsa sadece 15.000 TL farkla senin oluyor bu güzellik... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hemen edmini çağırıyon sıkışınca....benim edminim seni döver hem,bende çağırırım edminimi görürsün gününü....eheheheheeeüüeeee.....kardeşim bu konu f3 bekleyenler,almak isteyenler,almak isteyipte alamayan ama birbirine destek olanlar bölümü..niye dalga geçiyorsun bizim gibi garibanlarla...sen zenginsin,burjuvasın,lümpensin diye bizi küçümseme hakkını kültürel mod olmaktan mı alıyorsun ha....Seni men ederim bak bu tavırlardan,Zaten çette adam satan birisisin sen nolcak,hıh.... :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya valla satmadm uykum geldi..gittim yattım ya...satmayız adam da..sende gittin evde bile sigara içemiyom wc ye gitcem ancak orda izin veriyorlar demedinmi...hahahahahah

Var yaaaaa, şu başımızdaki şey var ya arp kahramanı,ondan bile daha iyi yalan söylüyon sen,bu kadar mı çarpıtılır olaylar,sözler....Kardeşim evde sigara içemiyom,izin vermiyolar diye bişi çıktımı ağzımdan hiç....insaf beee,senden korkulur,Allah kuru iftiradan,senin gibi müfteriden korusun,kımıl zararlısı nolcak....Karizmamı sarsmaya çalışıyosun ama nafile.... :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Skoda'ya laf ettirmem...Senin o beğenmediğin superb de ki özellikler ve ayrıntılar daha Vosvos Paspas CC yi çıkarmadan önce çıktı.... :P

Sikoda da büyük hissedarmısın kardeşim,sikoda işte,daha düne kafdar çarpık tekerli arabalar üretirdi,şimdi araba diye vosvosun terkettiği teknolojilerd araba yapıyor NOT : Bu yazılanlar tamamen şaka olup,kesinlikle gerçek hayatla ilgili değildir,gerçek düşüncelerimi yansıtmamaktadır.....Maksat şenlik olsun....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Var yaaaaa, şu başımızdaki şey var ya arp kahramanı,ondan bile daha iyi yalan söylüyon sen,bu kadar mı çarpıtılır olaylar,sözler....Kardeşim evde sigara içemiyom,izin vermiyolar diye bişi çıktımı ağzımdan hiç....insaf beee,senden korkulur,Allah kuru iftiradan,senin gibi müfteriden korusun,kımıl zararlısı nolcak....Karizmamı sarsmaya çalışıyosun ama nafile.... :P

loglara bakısın...iftira atmam ben kimseye ogün şahidim...hemde....demek wcde içiyorsun ha acıdım sana ya...hazin sonun senin........

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.