Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Almak İçin Bekleyenler Listesi

Bora A.

Önerilen Mesajlar

deri değil imitasyonmuş onlar....vinlylex....hahahaha muşambada denilebilir... :D :D :zha:

alıcam arabayı gelicem izmire başını eğdiricem aşağı doğru,vericem koltukları burnuna koklayacaksın derinin kokusunu ...o zaman belki inanırsın..sırf senin lafına gittim baktım bugün titx focusa,deri koltukluydu,deri deri kokuyordu,sordum hatta,parçalı deri yazıyor tanıtımında da...yalançı,milleti kandırma şurada..edmine şikayet etcem seni yanlış bilgi veriyor diye....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet ogün....eşinin izni olmadan kesinlikle bu araba falan alamaz sen bile koydun tanıyı....ne diyim adam evinde bile wc de sigara içiyor yazık basılma korkusuyla birde...lise günlerim geldi aklıma...oy oyyy..demekki bora aşamamış bazı şeyleriiii...yazık acıdım resmen...ya...ne hayatlar var allahım...cıkcıcıkk...ogün senlen biz kralız ya.....vala.....adamımsın...

Aynen abicim yaa :D Eşi istemiyor diye konfordan lüksten prestijden Audiden vazgeçebniliyor daha pahalıya daha kötü bir otomobil alıyor :D

Ogüüüüün,kardeşim ben size izin alıcam felan dedimmi yaaaa,nereden uyduruyor senin hain ustan sende nerenden okuyosun yaaa.....Grücem seni....Evlenince böyle bu foruma bu saatte girip yazabilecen mi eşin izin vemezse...Bekliyorum ,o zaman dilime düşersin...

Benim bir iddaam yokki abicim senin gibi :zha: sıkıntıo yok o yüzden :D
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

alıcam arabayı gelicem izmire başını eğdiricem aşağı doğru,vericem koltukları burnuna koklayacaksın derinin kokusunu ...o zaman belki inanırsın..sırf senin lafına gittim baktım bugün titx focusa,deri koltukluydu,deri deri kokuyordu,sordum hatta,parçalı deri yazıyor tanıtımında da...yalançı,milleti kandırma şurada..edmine şikayet etcem seni yanlış bilgi veriyor diye....

Suunii deridir o :D Ceylan derisi olsa 80bin isterler abi focusa :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

adminim bilir beni...asla ona sormadan bişi yapmam..onun için hep harçlıgıma zam yapıyor...çünkü konuyla ilgili acıklama yapıldı birkaç mesaj ötede...onun için bataksın...

Her zaman batak :D

Hep kıvırmaya çalışıyor abicim yaa :D Ama yengeye gelince kıvıramıyor Audi büyük alamam istemez diyor :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ogün bu ikide bir laptop kitlendi yok bozuldu yapıyor ya...yalan ha...hanımı gelince korkudan kapıyor o ara...ondan tozoluyor...olum kime yediriyon sen bunları......yermiyiz biz...

hahahahhaaaaa..dinime küfreden müslüman olsa....kardeşim ben eşimden o kadar korkuyor olsaydım şimdiye çoktaaaan 50 bin tlye meganı almıştım,,,,...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya kardeşim bu forumun admini yok mu,konumun içine etti 2 tane tip hala sesi çıkmıyor....Saygı göstermiyorlar focus 3 bekleyenlere,dalga geçiyorlar..Ne bu ya,bu adamlara niye bu kadar torpil geçiliyor,nerde adalt,nerde hukuk...konuyu dağıtıyorlar...yokmu sesimi duyan....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

peki ozaman sana soru...focus 2.5 benzinliyi neden aldım...bekliyorum cevabını....ama gerçek cevabını...duyalım evet...

Cevabı benim bir üst msjımda abi :D

ya kardeşim bu forumun admini yok mu,konumun içine etti 2 tane tip hala sesi çıkmıyor....Saygı göstermiyorlar focus 3 bekleyenlere,dalga geçiyorlar..Ne bu ya,bu adamlara niye bu kadar torpil geçiliyor,nerde adalt,nerde hukuk...konuyu dağıtıyorlar...yokmu sesimi duyan....

Böyle kurtulamazsın abicim elimizden :D
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ulen tevfikmi sööledi,pis satıcı,bende özel konuştum,sır verdim adama,gitmiş sana anlatmış,ağzında bakla ıslanmıyor dedikoducunun yaaa....

Hayır tevfik abi söylemedi f2 yi sattığında kendin söyledin forumda

Bidaha kadın aklıyla iş yaparmıyım bilmem kaç lira benzin masrafı gidri diye :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.