Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Almak İçin Bekleyenler Listesi

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar,sizde benim gibi focus 3 almak için bekliyosanız hadi buraya gelin ve neden beklediğinizi ve ne zaman almak istediğinizi yazın...

Benim bekleme nedenim

1-Sony Müzik Sistemini gelebilecek olması

2-Kör Nokta Uyarı sisteminin gelebilecek olması

3-Aktif Hız Kontrol sisteminin gelebilecek olması

4-Küçük Stepnenin gelebilecek olması

5-Strt-Stopun gelebilecek olmsı

6-Fiyatların sonbaharda ucuzlama ihtimali

Aracın siparişini vermeyi Ekimde düşünüyorum..Sanırım kasım sonunda elime geçer...

ROCKERROLLER tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet gerçekten cok önemli konulara temas etmişsiniz bende almak istiyorum gerçekten cok güzel bir araba ama sanırım 2012 de düşünüyorum teşekkürler ilginiz için çok iyisiniz efendim....tespitleriniz cok dogru...

madmax5 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben vazgeçtim almıycam....cok pahalı....alanlara kazası belasız sürüşler.....o paraya D segmenti alırım cünkü....:D

Kardeşim almacaksan ne işin var la burada....banane d segmenti alacaksan,git kamyon al şeir içinde sür o zaman...Allaaa allaaaaaa...Bi git la,bi git la.....Konuyu dağıtma.... ;):kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kimdedi almıycam diye ya sen yanlış mesajı okumusun hacı...uykunmu geldi cillop gibi araba alınmazmı....hele sedanı....offffffffff.oofffffffff......;)

Uleeeeeynn..Adamı salak yerine mi koyuyon leynnnn...Konuyu daha dakka birde dağıttın vicdansız.... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

touch sistemini istemiyormuyuz onu dikkate almıyacakmıyız......

Touchı da bekleyebilirsin..Farketmez..Gerekçeniz yukarıdakilerden farklıda olabilir,paranız yoktur,eşiniz istemiyordur,babanız almıyordur v.s...Ne olursa olsun..Benim amacım benim gibi beklemede olan kimler var onu öğrenmek..Hatta o kişilerle forum içinde bir grup oluşturmak....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tabiki ecoboost 182 hp, hb titanyum x + tüm paketler için beklemedeyim... sabırsızlıkla...

1)bagaj

2)touch

3)sony

4)diğer güvenlik önlemleri (şerit takip, kör nokta, tabela okuma sistemi, uzun far asistanı, adaptif hız kontrol, vs...)ile beraber büyük grafik ekranlar

5)belki jant (17'')

6)fiyat

1-2(veya 3)-4-6 gerçekleşmezse almam....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

FIII dizel için beklemedeyim....Alamayı düşündüğün tarih 31.12.2014.... :claps:

Neden mi?

1.Para denen o meretten bende 5 kuruş yok.

2.Powershift gelir....

3.Hala para yok :nazar:

4.Focus makyaja hazırlanır fiyatlar iyice düşer(ama bende hala para yok.)

kısaca drmert abimiz gibiyim... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bekleyip beklememe kararı için bekliyorum :D

Öncelikle Eylül 15 Frankfurt fuarını bekliyorum bakalım ne yenilikler gelecek. Ona göre bekleyip beklememeye karar vereceğim. Bu Fordun 1.6 182 bg liğe powershift koyduğu ilk arabayı alacağım. Kugaysa Kuga, fiesta ST ise fiesta ST, focus ise focus.. Yok bunlardan haber çıkmazsa 1.0T powershift haberi bekleyeceğim. Focussa focus, Bmaxse Bmax, fiestaysa fiesta ..Bundan da haber çıkmazsa

focusta 1.6 125 bg PS ve SW , SONY CD çalar ve sürücü asistan sistemleri bekleyeceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bakada para var...:) isteyince veriyolar... ben de onlardan isteyeceğim..

fenkli bankadaki paradan hayır mı gelir millet çekti krediyi türkiyenin şu an 6.500.000 milyar dolar borcu var...Ya bugün başına bir iş gelirse allan korusun bi kaza geçirsen senin yerine kim öder o krediyi....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Krediler sigortalı alınabilir. :)

kim alıyor boss dosya masrafıydı felan derken bile cebinden bi ton para çıkıyor....Bi de sigortalı krediye mi para vereceğim benim başıma bişey gelmez diyen bi ton insan var...Sonra televizyona çıkıyorlar yok şöyle elimdekini aldılar yok böyle yaptılar...Hem kredi çeken adamda örnek veriyorum(alınan olmasın) 10 senelik memur 5kr biriktirmemiş. 120.000 TL ye kredi çekiyor...Hade 50 gayme biriktir 70 gaymesine kredi çek....Bu iş bana ters....Ödedin mi tek seferde ödemek bence daha mantıklı.... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.