Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Almak İçin Bekleyenler Listesi

Bora A.

Önerilen Mesajlar

loglara bakısın...iftira atmam ben kimseye ogün şahidim...hemde....demek wcde içiyorsun ha acıdım sana ya...hazin sonun senin........

Ne wc si kardeşim,kapı deliğinden mi baktın sapık,ben giriş katta oturuyom,balkon yok,kapıya dışarı çıkıyom,evde sigara içmeyi de hiç sevmem,hiçbir zaman içmedim....Milletin işi yokta loglara bakıcak,kültürel mod bu adam yalanmı söyler diyip sana inanır,benim gibi zavallı,sade,arkadında admin falan olmayan gariban basit bir üyeye kim inanır....adaletsiz dünya işte..adamın varsa,gemiciğinde oluuuur oğlunun evliliğinde takılan takılardan kazandığın milyarlarında oluuur....halk adamıyız işte...kimse inanmaz bize senin gibiler varken.... :D:P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Var yaaaaa, şu başımızdaki şey var ya arp kahramanı,ondan bile daha iyi yalan söylüyon sen,bu kadar mı çarpıtılır olaylar,sözler....Kardeşim evde sigara içemiyom,izin vermiyolar diye bişi çıktımı ağzımdan hiç....insaf beee,senden korkulur,Allah kuru iftiradan,senin gibi müfteriden korusun,kımıl zararlısı nolcak....Karizmamı sarsmaya çalışıyosun ama nafile.... :P

En son öyle demişti abicim :D Sonra müşterim geldi acil parça vardı onu almak için çıkmak zornda kaldım ben gerisini hatırlamıyorum :D

bak ogünde katıldı yalancı sensin pinokyo nolucak hangi avukatın dogru söyledigi görülmüştür zaten........

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

loglara bakısın...iftira atmam ben kimseye ogün şahidim...hemde....demek wcde içiyorsun ha acıdım sana ya...hazin sonun senin........

Aynen ben şahidim WC ye gidiyorum ihtiyaç molası sigara içicem dedin Bora abicim :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eskiden demiştim ben...yanlama tüyeyim...yan tesir yaptı ilaç..........hahahaaha....

yaaaaa,baktın edminin senin gibi düşünmüyor hemen kaçıyon..snin gibilere ne denir ki acabaaaa....hah,dalkavuk olabilir mi? hiç mi kendi düşüncen,fikrin yok senin kardeşim.... :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sus bora sus konuştukça batıyorsun ..... :P

teşekkürler ogüncüm..yoksa iftira atıcaktı bugün pek bir saldırgan kendisi..neyi varsa artık..alsana su arabayı kurtulsak...

Alamaaaazzzzzzzz Bora abi araba falan alamaaaaazzzz :D

Dün ona cıncıh gibi audi gösterdik

Yok otomatik sevmem

yok eşim büyük der yok araba büyük falan :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen ben şahidim WC ye gidiyorum ihtiyaç molası sigara içicem dedin Bora abicim :P

Bozacının şahidi şıracı..kardeşim wc ye gidiyom diyince wc de sigara içicem,ancak orada sigara içmeme izin var demek mi oluyor..siz okuduğunuzu nerenizden okuyosunuz be...işte siz busunuz..Biriniz Darkwether diğeri de kara şövalyesi....

Bora A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bozacının şahidi şıracı..kardeşim wc ye gidiyom diyince wc de sigara içicem,ancak orada sigara içmeme izin var demek mi oluyor..siz okuduğunuzu nerenizden okuyosunuz be...işte siz busunuz..Biriniz Darkwether diğeri de kra şövalyesi....

Sende bu durumda layt selami oluyorsun abicim :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alamaaaazzzzzzzz Bora abi araba falan alamaaaaazzzz :D

Dün ona cıncıh gibi audi gösterdik

Yok otomatik sevmem

yok eşim büyük der yok araba büyük falan :D

Neresi cıncıktı be onun..60 binde eskininde eskisi ,içini bile gösteren foto koymaktan korktukları patlak audiye 67 bin mi veririm ben...arabanın içi ne haldeyse bi tane iç foto yok....Artk nasılsa...Vuruk kırık varmı oda belli diil...Ben cıncık gibi pırıl pırıl,içi misss gibi deri kokan,sanruflu süper focusumu aliim koyiim fotoları şuraya da dibiniz düşssün görürüm ikinizi de...eküriler sizi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet ogün....eşinin izni olmadan kesinlikle bu araba falan alamaz sen bile koydun tanıyı....ne diyim adam evinde bile wc de sigara içiyor yazık basılma korkusuyla birde...lise günlerim geldi aklıma...oy oyyy..demekki bora aşamamış bazı şeyleriiii...yazık acıdım resmen...ya...ne hayatlar var allahım...cıkcıcıkk...ogün senlen biz kralız ya.....vala.....adamımsın...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende bu durumda layt selami oluyorsun abicim :D

Ogüüüüün,kardeşim ben size izin alıcam felan dedimmi yaaaa,nereden uyduruyor senin hain ustan sende nerenden okuyosun yaaa.....Grücem seni....Evlenince böyle bu foruma bu saatte girip yazabilecen mi eşin izin vemezse...Bekliyorum ,o zaman dilime düşersin...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neresi cıncıktı be onun..60 binde eskininde eskisi ,içini bile gösteren foto koymaktan korktukları patlak audiye 67 bin mi veririm ben...arabanın içi ne haldeyse bi tane iç foto yok....Artk nasılsa...Vuruk kırık varmı oda belli diil...Ben cıncık gibi pırıl pırıl,içi misss gibi deri kokan,sanruflu süper focusumu aliim koyiim fotoları şuraya da dibiniz düşssün görürüm ikinizi de...eküriler sizi...

Ne dibim düşecek focusa yahu BMW Mercedes Audi varken :D

Asıl sony teybi bile olmayan arabaya 70binmi verilir :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.