Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Almak İçin Bekleyenler Listesi

Bora A.

Önerilen Mesajlar

• 3 hafta sonra...

İsmi yeter be güzel kardeşim F.O.C.U.S İsimdeki asalete bak beeeee.....Bazı modellerin isimleri çok gıcık ..Mesela Golf,ne o öööle pasif bir isim...Ama Cupra süper bir model ismi...Octavia mesela,söylenmesi bile zor anlamsız bişey,megane,kız çocuğu ismi gibi,fluence derken dilin 5 şekle giriyor...E200 matematik sorusu cevabı gibi...Astra mesela çok harika bir model ismi,astral hisler yaratıyor...Örnekler çoğaltılabilir...Ben Focus isminin çok güzel bir model ismi olduğunu düşünüyorum...

Ben yukarıdaki fotoların Focusa daha yırtıcı bir görünüm vermiş olmasını beğenmiştim,birebir aynı olamaz tabi ama bu fotoşoplardaki havayı verseydi,ön ızgara böyle olsaydı çok daha güzel olabilirdi....

Abicim octavia tam senin konun..Aslında OCTAVİA bir bayan adı.. :kıhkıh::D (Çekler güzel olur)Sekizinci anlamıda var.... :D Aynı zamanda çikolata var octavia diye... :D Ağzında erir gider... :):D

Not:Octi ile kafayı bozdu bu çocuk diyeceksiniz..Şimdi farkettim doğru olabilir.. :D

Hasan Köpüklü tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abicim octavia tam senin konun..Aslında OCTAVİA bir bayan adı.. :kıhkıh::D (Çekler güzel olur)Sekizinci anlamıda var.... :) Aynı zamanda çikolata var octavia diye... :D Ağzında erir gider... :):D

Not:Octi ile kafayı bozdu bu çocuk diyeceksiniz..Şimdi farkettim doğru olabilir.. :D

Eheheheheh...Evet bak,octavia o anlamda güzel bir isim,ammmaaaaaaa yanındaki hatunun ismiyse :D :D Yoksa arabada ne yapıim o ismi...Mesela Megan Fox hatuna hastaım ama renault megane da o ismin hiçbir kıymeti harbiyesi yok.... :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.