Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Almak İçin Bekleyenler Listesi

Bora A.

Önerilen Mesajlar

ogüncüm ozaman boranın o gece dediği şeyler vardı ya sana söylediğim onlara hiç girmeyelim bence deme...hani anladın sen onu ok..boşver..şimdi iyice kötüleyecek kalsın elimizde o kayıtlarda...salla... :naughty:

Şantaj haaaa...Şantaja asla boyun eğmem...Hadi eküriler yazın ne yazacaksanız...Çamur at izi kalsın tabii..Ama güneş balçıkla sıvanmaz....Ne kadar çabalasınız da nafile..Biz halk adamıyız,bize doğrunun yanında olanlar yeter :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ogüncüm ozaman boranın o gece dediği şeyler vardı ya sana söylediğim onlara hiç girmeyelim bence deme...hani anladın sen onu ok..boşver..şimdi iyice kötüleyecek kalsın elimizde o kayıtlarda...salla... :kıhkıh:

Aynen abi o konuyu hiç açmayalım bence :naughty:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abicim laytım de ne olacak ya :P

Şu hayatımızda biricik eşlerimizden başka kim var de Varsın onun istediği araba olsun feda olsun ona de

ne olacak :P

Ogün abi kaptırdı gidiyor....Zaten Buket yenge ve düğün masrafı için focustan bile vazgeçmişse...... :kıhkıh::naughty:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abicim laytım de ne olacak ya :kıhkıh:

Şu hayatımızda biricik eşlerimizden başka kim var de Varsın onun istediği araba olsun feda olsun ona de

ne olacak :naughty:

Layt falan değilim ama eşimi çok seviyorum ve ona saygı duyuyorum....Sonuçta o arabayı alrken demelerde o da oğlum da sıkıntı çekiyor...Taksitlerini ödemek için belkide bir çok şeylerinden kısıyorum..Tabiki fikir vermek hakları..ama bazen de yanlış fikir verebiliyorlar..sonuçta herkes hata yapar..kaldı ki o bir byan,arabalardan anlamaz,o ne derse desin benim hayır demeyi bilmem lazımdı,demedim,çünkü focusa o kadar hasrettimki benzinlide olsa almak ve sahip olmak istedim.Bu şeye benziyor,hatun çok güzel ama karakteri çok kötü...Karakterinin de kötü olduğunu biliyosun ama sırf güzel bir hatunla birlikte olabilmek için onunla ilişki kuruyosun...Sonu sana acı verecek biliyosun ama olsun,dünyada byle bir hatunla da takılmıştım derim en azından diyosun....Bunun gibi bişii işte......

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ogün abi kaptırdı gidiyor....Zaten Buket yenge ve düğün masrafı için focustan bile vazgeçmişse...... :kıhkıh::naughty:

Abi ben ne diyorum. 1 değil 5 focus helal olsun ona :P

Onun için E39 dan hayalini kurduğum tek arabadan vazgeçmişim Focus nedir ki ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

olum kızlar sana pasvermiyor diye bize sataşma yürü git cocuk havuzunda cırpın biraz ördeklerini kolluklarını da tak ikile geri vites.. :kıhkıh:

sen kapa hasancım ben sana dönücem sana yazmasın.... :P

Tevfik abi açtırma ağzımı...Şimdi o top sakallı resmini atarım buraya hangi kız beğenir bilemem onu.... :naughty:

Yönetime Ricam! Yakup abi Log kayıtlarının tutulduğu yerde k.adı ile şifremin yazdığı kağıdı düşürmüşüm bi bakıp çıkabilir miyim? :D:P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Layt falan değilim ama eşimi çok seviyorum ve ona saygı duyuyorum....Sonuçta o arabayı alrken demelerde o da oğlum da sıkıntı çekiyor...Taksitlerini ödemek için belkide bir çok şeylerinden kısıyorum..Tabiki fikir vermek hakları..ama bazen de yanlış fikir verebiliyorlar..sonuçta herkes hata yapar..kaldı ki o bir byan,arabalardan anlamaz,o ne derse desin benim hayır demeyi bilmem lazımdı,demedim,çünkü focusa o kadar hasrettimki benzinlide olsa almak ve sahip olmak istedim.Bu şeye benziyor,hatun çok güzel ama karakteri çok kötü...Karakterinin de kötü olduğunu biliyosun ama sırf güzel bir hatunla birlikte olabilmek için onunla ilişki kuruyosun...Sonu sana acı verecek biliyosun ama olsun,dünyada byle bir hatunla da takılmıştım derim en azından diyosun....Bunun gibi bişii işte......

Benim dediğimin az kıvrılmışşına geliyorsun işte abicim :kıhkıh: Laytlık dediğin nedir ya :naughty:

Önemli olan yengemiz kırılmasın Boşver gerisi önemli değil

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

olum kızlar sana pasvermiyor diye bize sataşma yürü git cocuk havuzunda cırpın biraz ördeklerini kolluklarını da tak ikile geri vites.. :kıhkıh:

sen kapa hasancım ben sana dönücem sana yazmasın.... :P

Türk kızları işte,2 tane cıvır hatun ,bizim salak erkekleri peşlerine takmış dalga geçiyorlar..Türk kızı işte ne beklersin....Hasn boşver onlardan iş çıkmaz...En iyisini yapıyosun kardeşim...Bakma sen şu Tevfik denen şahısa,o o kadar beceriksizdir ki odasına gelip çırılçıplak duş yapan rus hatunu bile elinden kaçıracak kadar yeteneksiz birisi,salla gitsin....:P:naughty::D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Türk kızları işte,2 tane cıvır hatun ,bizim salak erkekleri peşlerine takmış dalga geçiyorlar..Türk kızı işte ne beklersin....Hasn boşver onlardan iş çıkmaz...En iyisini yapıyosun kardeşim...Bakma sen şu Tevfik denen şahısa,o o kadar beceriksizdir ki odasına gelip çırılçıplak duş yapan rus hatunu bile elinden kaçıracak kadar yeteneksiz birisi,salla gitsin.... :naughty::kıhkıh::P

Tevfik abi ne diyor bu Bora abi ya :P

Chat odası talebim devam etmektedir Yakubummm :D Burda halka açık olmuyo susmak zorunda kalıyoruz bazen :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yaşadım bu duyguları bilirim saygılar üstad..cok güzel özetlemişin...kibarca olmuş gerçi ama olsun....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Türk kızları işte,2 tane cıvır hatun ,bizim salak erkekleri peşlerine takmış dalga geçiyorlar..Türk kızı işte ne beklersin....Hasn boşver onlardan iş çıkmaz...En iyisini yapıyosun kardeşim...Bakma sen şu Tevfik denen şahısa,o o kadar beceriksizdir ki odasına gelip çırılçıplak duş yapan rus hatunu bile elinden kaçıracak kadar yeteneksiz birisi,salla gitsin.... :naughty::kıhkıh::P

Biliyorum uyarıyı da yapıyorum ama ille de o..ra o..ra uyurken çıplak Rus hatunun odasına girdiğinin farkında olmadığını hatırlatmak gerekiyor kendisine... :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.