Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Almak İçin Bekleyenler Listesi

Bora A.

Önerilen Mesajlar

aydıncım...bütün yol boyu söylemin aklımda geçti film şeridi gibi....

bubanlara alacagın opel corsa

yaris

fiesta-fusion

grande punto

honda jazz

ama senin sedanı versekte özlemin olan mondeo ikinci el alsan herkes mutlu olsa diye düşündüğüm hayal buydu....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aydıncım...bütün yol boyu söylemin aklımda geçti film şeridi gibi....

bubanlara alacagın opel corsa

yaris

fiesta-fusion

grande punto

honda jazz

ama senin sedanı versekte özlemin olan mondeo ikinci el alsan herkes mutlu olsa diye düşündüğüm hayal buydu....

Abi çok güzel söylüyorsun bizimde aklımızdan geçti ama ev kredisi beni bağlıyor, yinede bişeyler alabilirim ama aldımmı tam olsun istiyorum.

2,5 sene var evin kredisinin bitmesine.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

fenkli,97has,drmert,hector,emre baran ve rockerroller...Şimdilik bekleyenler bunlar yani..Madmax yok,o kendine D segmenti yani Kamyon alacakmış :)

evet ben pusuda ve yakın takipteyim.. inşallah o eksik donanımlar da gelir de ecoboostuma kavuşurum... gelmezse almayacağım muhtemelen... hele de bu ekranlarla falan hiç düşünmüyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet ben pusuda ve yakın takipteyim.. inşallah o eksik donanımlar da gelir de ecoboostuma kavuşurum... gelmezse almayacağım muhtemelen... hele de bu ekranlarla falan hiç düşünmüyorum...

evet daha farklı seçenekler düşünebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Param olsun hiç düşünmem f3 alırım, görende araç boş sanacak. Zevkini alır sonra gerekirse yine değişiriz. Nolcak yani... Yeterki para olsun. Yatırım değil ki araba 40 yıl düşünüp bekleyelim, yeter ki o an'a uyumlu olsun...

Saygılar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Param olsun hiç düşünmem f3 alırım, görende araç boş sanacak. Zevkini alır sonra gerekirse yine değişiriz. Nolcak yani... Yeterki para olsun. Yatırım değil ki araba 40 yıl düşünüp bekleyelim, yeter ki o an'a uyumlu olsun...

Saygılar

Ahhh ahhh;

evlensen ev geçindirsen, kira yada ev kredisi ödesen, biraz fatura ödesen.Mal mülk edinmeye çalışsan birde üzerine çoluk çocuk bunların aynısını söyleyebilirmisin acaba :nazar:

Herkes ister bu söylediklerini yapmak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.