Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cam Çatladı....

Bekir B.

Önerilen Mesajlar

Valla çatlak içine hava aldıkça büyüyüp gidiyor taa ki gidecek yer bulamayıncaya kadar. Autokingde çatlağın içine kimyasal sıkıp dolduruyorlar ama benimkini tam yapamadılar uzadı gitti :D Serdar abi seninkini de kuş pisliği doldurmuş ondan büyümüyor bence :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gecmıs olsun bekır abı . bendede olmusdu bır kere ufaklıgın bırı tas atmısdı arac hareket ettıkce yurumus gıtmısdı kaskodan ucretsız degıstırme hakkım vardı aradım adamları geldıler evın önunde degıstırdıler gıttıler 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçmiş olsun abi, tahminime göre senin cam ile benim cam aynıdır. 

Sensörlü ve ısıtıcılı. 

Cam yok servislerin ellerinde maalesef. Ve orjinal takmak istiyorsan (ki tavsiye ederim, sonra oluşabilecek sıkıtılarla uğraşmazsın) serviste taktır. Tur oto hiç bakmadı bile, direk özel cam servisine gönderdi beni. Tabi Otosan fırçayı kayınca yardımcı olalım diye aradılar ama kabul etmedim tabi. Ki gitsem de tam olarak orjinal cam takacakları konusunda halen ikna edememişti. 

Öncelikle kaskonuzu hangi şirkete yaptırdınız? Buradan başlamak lazım. 

F kasko ve Allianz değilse sıkıntılı bir süreç sizi bekliyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.