Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Gençlere Ekonomik Hothatch

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

evet şimdi gördüm ama ilk baştaki tabloda çıkmadı, focusla nerdeyse aynı yakıt tüketimi ben daha az sonuç bekliyordum 

Başlığı okusaydınız keşke. S/S yok bunda eğer olsaydı 7.1 civarı yazar diye not var alt mesajlarda.. Kıyas bu şekilde yapılır. 

Ayrıca bu bir ST versiyonu standart değil. Tüketim doğru orantılı değişmeyebilir. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiesta STdeki motor bizim focus 1.6 EBlerdeki motor. Gelicegi ve fiyati belli olsa ahh ahh

valla geleceğide olsa geçmişide  olsa :)  focustan inip fiesta veya ıbızaya binmek benim tercihim olmazdı onun yerine c segmenti performanslı araçlara bakardım.. durum ve şartlar farklı olursa D segmentinden inip A segmentine bile binebiliriz tabiki o ayrı konu fakat şu durumda focus titanyum X tdcı yı ıbızaya değişmem ben sadece ekonomi olarak değil genel olarak

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben sahsen imkanim varken şu zihniyetten kurtulmak istiyorum, mesela polo gti veya leon cupra veya golf R gordugumde helal olsun adama diyorum koyun surusu gibi "mantikli" olani degil ona zevk vereni mutlu edeni almis :)

Tamam da abicim bahsettiğin araçlar en zevkli araçlar değil ki, alınabilir olanlar.

Golf R eski zaten onu saymıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne aliyim :D pagani zonda mi :D aventador mu

Oturaklı yere basan araba al senin arabanla 160 180 ile nasıl gidiyorsun ona bak birde ibiza al sür ona bak herşey 50-100 değil demek istiyoruz sınıf farkının sadece malzeme ve boyut olmadığını orta vade de sıkılabileceğinden bahsediyoruz bu sebeple alacaksan en iyisini almaya çalış diyorum benim şahsi görüşüm b sınıfında Clio ve Fiesta olacaksa bunlar

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Oturaklı yere basan araba al senin arabanla 160 180 ile nasıl gidiyorsun ona bak birde ibiza al sür ona bak herşey 50-100 değil demek istiyoruz sınıf farkının sadece malzeme ve boyut olmadığını orta vade de sıkılabileceğinden bahsediyoruz bu sebeple alacaksan en iyisini almaya çalış diyorum benim şahsi görüşüm b sınıfında Clio ve Fiesta olacaksa bunlar

Valla F2 bile 210dan sonra tedirgin ediyor. Bence 180 düşük kalmş F3 için F2 den bi tık daha iyidir F3 bu konuda. Ki vakti zamanında 200 le makas atmışlığımda vardır F2 ile. Zaten şu yol tutuşu yokmu keyiflerden en büyük keyif benim için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-peugeot-banaz-plazadan-2011-model-8c-kirmizi-quadrifoglio-135931054/detay

içine koyacak benzin paran varsa son bir öneri, bu araç basınca iyi hissettirir...... cüzdanı bilemem

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-peugeot-banaz-plazadan-2011-model-8c-kirmizi-quadrifoglio-135931054/detay

içine koyacak benzin paran varsa son bir öneri, bu araç basınca iyi hissettirir...... cüzdanı bilemem

Km yuksek fiyatda uygun aslinda ama ikinci el istemem sahsen birde yakit cok yuksek olur
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Km yuksek fiyatda uygun aslinda ama ikinci el istemem sahsen birde yakit cok yuksek olur

bu araç için bence çok fazla değil, fiyat pazarlıkla daha da aşşağı çekilebilir, 2. el bence sorun değil bu tür araçlarda daha bile iyi, (ilk değer kaybı 1. el sahibinin üzerinde kalıyor), ayrıca benzin yaktığına da değer, yeterki depoyu doldurabil :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

opak kırmızı daha güzel bence ...

ben değiştirmezsem , mat griye kaplatmak istiyorum komple ... ruhsatta da problem çıkartmaz :) sonuçta ruhsatta gri yazıyor ...

Resim eklendi

Bende cuprayi mat turuncu kaplatmayi dusunuyorum :D

(mundar mundar mundar)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.