Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Için Bu Cihazı Önerirmisiniz?

Hasan Şahin

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba bugün arkadaşın arabaya teyp taktırırken focus 3 için navigasyon dvd vs varmı diye sorunca aşağı linkteki ürünü indirdi.

Arka görüş kamerası gps anteni vs dahilmiş ve fiyat olarak 1700tl dedi.

Ürün özelliklerine baktığımda radar algılama yazıyor buna anlam veremedim? Radar tespit cihazı görevimi görüyor? Eğer öyleyse bir sıkıntı yaşarmıyım malum faturalı sanayi bakanlığı onaylı ürün bunun dışında önerirmisiniz sesli komutta çalışıyormuş okey derseniz taktıracağım.

Servise gidip cyclone taktırmak mı mantıklı yoksa bumu ?

http://www.naviin.com/urun_detay.asp?uid=76

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Söz konusu cümle şu;

• Radar algılama ve otomatik arka görüntüleme fonksiyonu.

Yani google translate ile okadar yapmışlar :D Bence park sensörleri çalışıyor diyor ve geri kameralı park sistemi varmış.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar merhaba bugün arkadaşın arabaya teyp taktırırken focus 3 için navigasyon dvd vs varmı diye sorunca aşağı linkteki ürünü indirdi.

Arka görüş kamerası gps anteni vs dahilmiş ve fiyat olarak 1700tl dedi.

Ürün özelliklerine baktığımda radar algılama yazıyor buna anlam veremedim? Radar tespit cihazı görevimi görüyor? Eğer öyleyse bir sıkıntı yaşarmıyım malum faturalı sanayi bakanlığı onaylı ürün bunun dışında önerirmisiniz sesli komutta çalışıyormuş okey derseniz taktıracağım.

Servise gidip cyclone taktırmak mı mantıklı yoksa bumu ?

http://www.naviin.com/urun_detay.asp?uid=76

aynı ürün piyasada 700-800 tl ye falan satılıyor çok para istemişler

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-navigold-ford-focus-2012-uyumlu-navigasyonlu-oem-double-teyp-96984814/detay/

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

işte forumumuzun güzelliği sormasam enayi gibi 1700 tl verecektim sonuçta tahmin ettiğim gibiyse hepsi çin menşei birini ali getiriyor adı ali oluyor diğerini veli getiriyor adı veli oluyor durum böyleyken servistemi taktırmak mantıklı?

fakat servisteki sistemde sesli komut çalışmıyormuş

Söz konusu cümle şu;

• Radar algılama ve otomatik arka görüntüleme fonksiyonu.

Yani google translate ile okadar yapmışlar :D Bence park sensörleri çalışıyor diyor ve geri kameralı park sistemi varmış.

Yakup bey mesaj iletildi tamam  :)

servislerdeki cyclone markanın fiyatına ne dediler..

açıkcası sormadım fiyatını fakat forumdan takip ettiğim kadarıyla 1300 -1500 civarı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

işte forumumuzun güzelliği sormasam enayi gibi 1700 tl verecektim sonuçta tahmin ettiğim gibiyse hepsi çin menşei birini ali getiriyor adı ali oluyor diğerini veli getiriyor adı veli oluyor durum böyleyken servistemi taktırmak mantıklı?

fakat servisteki sistemde sesli komut çalışmıyormuş

Yakup bey mesaj iletildi tamam  :)

açıkcası sormadım fiyatını fakat forumdan takip ettiğim kadarıyla 1300 -1500 civarı

aracınıza böyle bir sistem düşünüyorsanız alın uygun fiyatlısını taktırın sonuçta dediğiniz gibi hepsi aynı biri ali biri veli biri mehmet ismi ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aracınıza böyle bir sistem düşünüyorsanız alın uygun fiyatlısını taktırın sonuçta dediğiniz gibi hepsi aynı biri ali biri veli biri mehmet ismi ...

üstadım ankara da bildiğiniz yer varsa düşünürüm gerçekten çok uygun fiyatı 2 yıl garantili zaten sonrasında bozulup çöpede atılsa zararı yok varmı önerebileceğiniz ankarada benzer ürün?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

üstadım ankara da bildiğiniz yer varsa düşünürüm gerçekten çok uygun fiyatı 2 yıl garantili zaten sonrasında bozulup çöpede atılsa zararı yok varmı önerebileceğiniz ankarada benzer ürün?

benim bildiğim yer yokta internetten falan sipariş verip serviste taktırabilirsiniz yani . 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Görüntü itibari ile aynı cihaz gibi görünebilir.

Ancak kullanılan işlemci dolayısı ile hızı, işletim sistemi ve menü görüntüleri aynı değildir.

Kaldıki sahibinden linki verilen ürün kesin ön park sensörünü desteklemiyordur.

Yılmaz Tunç tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kanser olursunuz :) Daha önceden  fiestam vardı ve ordada güzel bir klübümüz vardı halada konuşuruz. Fiestada navi gibi oem ürün kullanan bir çok arkadaşım oldu.Ya ne olucak hevesimizi alalım dediler 700-800 liraya aldılar piyasadan fakat yavaşlığı ses kalitesi güncelleme sorunları navigasyonu dokunmatik ekranın algılaması 3-4 aya sonra plastiğin renk atması kolay çizilmesi gibi bir çok sorunla karşılaştılar. Oem olarak bir çok ürün ülkemize giriyor ve burda üzerine marka basılıyor.Bunlardan en düzgünü sanırım cyclone ...

En azından ürünün biraz arkasında duruyorlar diğerlerine girmeyin derim. Keyifini çıkarayım derken canınızı sıkmayın.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Servis doğru söylüyor olabilir, ama en iyi kârı Navitech'ten alıyor, onun için de tavsiye ediyor olabilir.

Avrupa, Amerika üretimi olmuyor bu tür ürünlerin. Uzakdoğu üretimleri %90. Bir de bazı yerli üretimleri. Bu konuda uzakdoğuya rakibiz ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.