Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Için Bu Cihazı Önerirmisiniz?

Hasan Şahin

Önerilen Mesajlar

Bu tip cihazlar afedersiniz ama size imitasyon duygular yaşatır. (ne demek istediğimi anlamışsınızdır)

Ses kalitesi orjinaliyle alakası yok, çünkü DSP'si yok olsada dandik.

Ekran dokunmatik becerileri berbat.

Yazılım ve donanım olarak berbat bu yüzden yavaş ve görsel güzelliğe sahip değil.

Günün sonunda hevesle aldığınız şey başınızı ağrıtan, özellikleri beklediğiniz gibi çalışmayan, kalitesiz bir ürün olacak.

Ha şunu söylemekte çok ciddi fayda var, oem olmayıp dışarıdan aldığınız (markası ne olursa olsun) ürünlerin hiçbirisinde varolan ses kalitesini ve stabiliteyi yakalayamazsınız.

Ses kalitesi konusunda takıntılı bir insan olduğum için ciddi bir araştırma yaptım. En pahalısını aldım süper ses kalitesi yakalayacağım diye birşey kesinlikle yok.

Eğerki siz piyasa rüştünü ispat etmiş, pioneer, alpine, jbl gibi markalardan bir multimedya alırsanız, bunun yanında hoparlörlerinizi tip değiştirmeden ama daha iyi kalitede birşey alırsanız, bunun yanında programlanabilir bir dsp alırsanız ve en önemlisi yalıtım yaptırırsanız bu iş olur. (Montajın düzgün olduğunu varsayarak) Aksi taktirde 30bin dolar verip sistemde koysanız eğerki düzgün ve uygun bileşenler işin ehli birinin dışında yapılırsa bu iş yine olmaz.

Piyasadaki abidik amficilerden uzak durun.

Çin malı multimedyalardan uzak durun.

Önce hevesinizi kırın, daha sonra araştırma yapın. Sonra kesenizi yoklayıp size uygununu seçin.

Navitec vırt zırt bunlar olup olabilecek en dandik malların cahilce talebinden ortaya çıkmış cihazlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.