Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.0 Ecoboost Teslimat Gecikmesi

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar,yaklaşık bi buçuk aydır 1.0 EB titanium smart aracımı beklemekteyim.Aracı aldığım Ylova Ford Bayisinden aradılar az evvel.Avrupada üretim yeri değişikliğinden dolayı aracın ancak ekim ayı ortaları gibi geleceğini söylediler.İsterseniz fiyat sabitlmesi için verdiğiniz 2 bin lirayı geri verelim talebinizden vazgeçin isterseniz bekleyin dediler.Sizce nasıl bir yol izlemeliyim.Bu süreçte bana araç lazım.Arabasız sıkıntı çekerim.Acaba bu gecikmeden dolayı bayiiden bana kullanmalık araç verirlermi ikinci el olarak.Görüşlerinizi bekliyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba arkadaşlar,yaklaşık bi buçuk aydır 1.0 EB titanium smart aracımı beklemekteyim.Aracı aldığım Ylova Ford Bayisinden aradılar az evvel.Avrupada üretim yeri değişikliğinden dolayı aracın ancak ekim ayı ortaları gibi geleceğini söylediler.İsterseniz fiyat sabitlmesi için verdiğiniz 2 bin lirayı geri verelim talebinizden vazgeçin isterseniz bekleyin dediler.Sizce nasıl bir yol izlemeliyim.Bu süreçte bana araç lazım.Arabasız sıkıntı çekerim.Acaba bu gecikmeden dolayı bayiiden bana kullanmalık araç verirlermi ikinci el olarak.Görüşlerinizi bekliyorum...

Vermezler.

Siz şunu teklif edin, tüm  Türkiye'ye gelen araçları kontrol etsinler illaki bayilere giden araçlar vardır henüz satılmamış, onu alsınlar..

Tabiki renk ve kasa olarak isteğiniz tutmayabilir. Titanium Smart bulunur illaki.

Bu süre içinde araç kiralanabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

biraz hafif kasa ama dün bir arkadaşla gezdik, reno capture 1.5 90 bg dizel, baz donanım, 51.000

siz başka bayilere telefon edip araç arayın bence, onlarada bırakmayın. ama dedikleri gibi araç yok. bu arkadaşaım 1.6 benzinli istiyor, eylül sonu diyorlar.

eylülde kur zammı gelecek, ford sa bekleyin, başka araçsa hemen gidin alın.3 gün sonra zamlı fiyatlara maruz kalacaksınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

biraz hafif kasa ama dün bir arkadaşla gezdik, reno capture 1.5 90 bg dizel, baz donanım, 51.000

siz başka bayilere telefon edip araç arayın bence, onlarada bırakmayın. ama dedikleri gibi araç yok. bu arkadaşaım 1.6 benzinli istiyor, eylül sonu diyorlar.

eylülde kur zammı gelecek, ford sa bekleyin, başka araçsa hemen gidin alın.3 gün sonra zamlı fiyatlara maruz kalacaksınız.

1 buçuk aydır bu arabayı bekleyince başka araç beğenemiyorum.Beklicez gibi  görünüyo.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyatı sabitlenmiş arabayı bu kur hareketlerinde satmak istemiyor olabilirler. Müşteri caydırmaya da çalışıyor olabilirler. Bilmiyorum hep mi kötü düşünüyorum. :)

Benim de aklıma böyle bişey geldi ancak bu bayi kaynaklı mı yoksa otosan kaynaklı mı bilemedim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 buçuk aydır bu arabayı bekleyince başka araç beğenemiyorum.Beklicez gibi  görünüyo.

focus tan vaz geçip reno captur gibi saçma sapan bir araba almak (attan inip eşşşeğe binmek gibi birşey :)  ) pek güzel bir tercih olmaz gibi geliyor bana ama onun yerine opel astra 1.3 dizel edition veya sport donanım 50 bin lira sport 54 bin liraya alınabilir.Pazarlıkla biraz daha inebilirler ...Ben olsam hiç beklemez bu aracı alırdım yeni leon da güzel tercih olabilir DSG siz daha ucuza alınabilir,baz donanım dizel  47 bin orta donanımda sanırsam 53 civarıydı.

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.