Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Chevrolet Cruze HB Temmuzda satışa sunuldu....

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Bence arka tasrım başarılı,güncel çizgiler var....kaba durmuyor,aracın genel çizgisiyle uyumlu..stoplar sırıtmamış....Focusun ark taarım bence bir makyja ihtiyaç duyuyor...

Güncel mi :aman:

Valla tasarım gorecedir diyorlar ya. İs te o an, bu an. Bu araba birşeye benzemiyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ykp a katılıyorum...bende subaru haxckbacke resimlerinden begnemiştim gerceğini gördüm ki obenden önnce görmüştü ve begenmemiş ti bende hade len demiştim...gerceğini görünce notre dame'nin kamburu Quasimodo gibi durup "esmeralda su verdi banaaggggggg su verdi banagggggg" diyodu...onun için boracım focusa laf atmıyalım bence şevronun da arkası sametin biryerine benziyor... :aman:<h3 class="r"></h3>

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus'umu almadan önce Cruze Sedan düşünmüştüm, sedanın tasarımı çok hoşuma gidiyordu halada öyle. Fiyat, yakıt, yeni çıkan aracın riski vs. etkenlerden pek üstüne düşmemiştim. Focus'u aldığım gün Ankara'daki arkadaşla bi tanıdığına uğramıştık, tesadüf oda Opel-Chevrolet bayinin olduğu benzinlikte çalışıyordu. Gelmişkende ordaki araçları ve tabikide cruze incelemiştik beraber. 3 yaşındaki Focustan inip, sıfır cruze un direksiyonuna oturunca aradaki kalite farkını bariz hissetmiştim. Hatta arkadaşa ben bundanda almayı düşünmüştüm tasarımı çok hoşuma gidiyor deyince, bunun yanında seninki araba gibi duruyor demişti :aman:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Cruze hb ve sedan dizelleri gelmiş.sadece 2.0 dizel var şuanda.

Chevrolet Cruze Sedan

2.0 16V LT DİZEL (163 PS) 57,532 TL

2.0 16V LT AT DİZEL (163 PS) 58,532 TL

2.0 16V LTZ AT DİZEL (163 PS) 61,832 TL

Chevrolet Cruze Hatchback

2.0 16V LT DİZEL (163 PS) 56,688 TL

2.0 16V LT AT DİZEL (163 PS) 57,689 TL

2.0 16V LTZ AT DİZEL (163 PS) 60,989 TL

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Chevrolet çok doğru yolda. tasarım güzel, malzeme ve işçilik çok yol aldı, anemik motorları düzgünleri ile değiştiriyorlar, fiyatlar bence olması gerektiği gibi.

Piyasanın yükselen yıldızıdır.

Geçen sen Niğde'de eşimin Fiesta'yı gören bir vatandaş ile sohbete daldık," ne dersin abi Fiesta mı alayım, Cruze mu?" diye sorunca " aynı fiyat mı?" dedim, cevap evet olunca düşünmeden Cruze deyiverdim...

Ha 2.0 dizel çok satar mı, muhtemelen vergiler nedeniyle hayır ama prestij sağlar, aynada görünce bir irkilme nedeni olur, bundan hantal motorlu hemcinsleri de faydalanır ve sağda solda dayılanır.

İmaj pekiştirme aşamasındalar yani...

Tabii 2-3 seneye kalmaz fiyatlar da artar ayrı mesele.

Düşünenlere almak için iyi zaman!

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 4 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.