Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Chevrolet Cruze HB Temmuzda satışa sunuldu....

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Dizeli yok ama..Şu anda full donanımı 42 milyara bırakıyorlar....Donanım eksiklikleri olarak sayarsak deri döşeme,gündüz farı,katlanır ısıtmalı aynalar,arka ısıtma kanalları,tek dokunuşlu arka camlar,alarm,6 vites,ısıtmalı koltuklar,x-enon farlar yok cruze hb. de ayrıca lastik ebatları da 205*60*16...yanakları geniş lastikler var,cruze sedanda ise 17 inç 50 yanak lastik opsiyonu var...Cruze sedan da donanım eksiklikleri daha fazla ama....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vala sedan kasalar cok sorunlu diye biliyorum ben ama...hb de giderdilerse o sorunları sanırım birşeyler oluşur ama...dizelsiz zor cünkü yakıt limitleri üst seviyede...full kasalara ise otogaz takılmıyor sadece en baz donanıma takılabliyordu bildigim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şöyleymiş 2009 daki durum baz modelde 109 ps lacettini motoruna uygulabiliyormuş lpg zaten şevrolede izin veiryordu..ama diger 113 ps lerde oepl ecotech motor oldugu için garanti kapsamından cıkıyormuş ve arızalara neden oluyormuş konu buymuş ama şimdiki 124 pslerdeki durumu bilmoym taktıranda varmış taktırmayanda...oldumu efendim ...kaynak ilgili araç forumları...gözatılılablir..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mobility Channelda yine chevrolette cruze hb tanıtılıyor.Chevrolette Genel Müdürü Tolga isimli bir bey....bu arada aveoyuda inceledim...sınıfında oldukça başarılı..ancak ön farlarının yuvrlak olarak dizaynı ve bu farların dış camlarınınolmayışı bu araba alanların ilerde ciddi kirli farlarla ve kötü pis ön görünüşle karşı karşıya kalması demek...çünkü çok riskli...ne taşa ne çamur ve toza karşı korumasızlar....bagajı ise çok küçük....sedanın bgajı ise nispeten daha büyük ama sedanın da arka dizeyn facia ...tampona yakın altt dizayn edilmiş arka stoplar aracın kıçı yere yakın e biçimsiz görünmesine neden olmuş....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu araçları (Aveo) ilk gördüğümde rakiplerine (Albea, Symbol) göre daha bir otomobil gibi duruyor demiştim.

100.000km uzun dönem testi sonunda neredeyse sıfır hata göstermesi ve Onno ustanın "ekonomik bir model olsa da önemli noktalarda GM in kalite standartları tavizsiz uygulanmış" sözüyle daha da dikkatimi çekmişlerdi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu araçları (Aveo) ilk gördüğümde rakiplerine (Albea, Symbol) göre daha bir otomobil gibi duruyor demiştim.

100.000km uzun dönem testi sonunda neredeyse sıfır hata göstermesi ve Onno ustanın "ekonomik bir model olsa da önemli noktalarda GM in kalite standartları tavizsiz uygulanmış" sözüyle daha da dikkatimi çekmişlerdi.

cruze hb de de bariz kalite yüksekliği var,asla diğer uak doğu arabaları gibi değil..bagajındaki kaplamlar ve bağlntı yrleri çok sağlam..kapılar tüy gibi falan değil...işçiliği çok güzel,asla iğreti plstik yok...hatta arka kapı üst plastikleri bile yumuşak gibi yapılmış..kapı içi döşemeleri ön konsolla aynı kumştan...ben beğendim,gerçktn focus alamayanlar veya astrayı da beğenmeyenler için çok iyi bir aternatif...haaa benzinlisni almak risk tabiiii..çekiş düşük yakıt yüksek...dizeli sene sonuna doğru gelecekmiş....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyatına bakılırsa firma bu aracı Hyundai Accent, Fiat Linea ve Honda City benzeri araçlara karşı konumlandırmış ancak testlere göre çoğu konuda onlardan üstün, iç mekandaki malzemeler ve konfor olarak olmasa da çarpışma güvenliği ve yol tutuş limitleri konusunda FII civarında geziniyor, enteresan ve ekonomik bir seçenek olduğu kesin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O arka tipini bora bey beğendi ise ve bununla birlikte focus'u da beğeniryorsa

Ben buradan focusn çok kötü olduğunu çıkartıyorum :aman::D :D :D

Yaw o ne öyle :D

Bence arka tasrım başarılı,güncel çizgiler var....kaba durmuyor,aracın genel çizgisiyle uyumlu..stoplar sırıtmamış....Focusun ark taarım bence bir makyja ihtiyaç duyuyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.