Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Chevrolet Cruze HB Temmuzda satışa sunuldu....

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Cruz İle Focus'u aynı keseye koymam bile. Focus'u kullandıgım gibi kullandım arabayı daha 8.ayında direksiyon ve vites topuzu degişti yıpranmadan dolayı 18.000km'de balatalar değişti gecen gün abs hata ışıgı yandı yol bilgisayarında cod79 hatası verdi servise götürdük airbag dediler ugraştılar tekrar verdi hatayı meyersem motor yağı bitmiş 21.200km'de.bana en tuaf gelen şeyde açık hava filtresi takılı arabayı teslim ettiğimz usta gaza basınca abart egsoz'mu var bunda dedi :kıhkıh: içimden arabayı kimlere telim ediyoruz biz dedim :D adam filtreyle abart'ı ayırt edemiyor arabayı yapıcak :D :D

mehmet10 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mehmetcim Akçay da beyaz bir Cruze tanıyorum plakasını hatırlayamayacağım; genelde genç akadaşlar kullanır arada hız yaparlardı Akçay-Edremit arasında. Belki de sizdiniz :kıhkıh:

Yok abi grı bizimki :kıhkıh: Bi şeytanlık seziyorum senden :D Senin Astra'na imkanı yok kafa tutmasının F1 ile yarışamıyor daha :D çok hantal.

Focus'un plaka 10 kp 663

Cruze'nin 10 kp 300 Abi :kıhkıh:

mehmet10 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Cruze hb hiç ummadığım kadar kaliteli bir işçiliğe sahipti...malzeme kalitesi de çok yüksekti..ayrıca arka tasarımı o kadar başarılı olmuş ki bir an için focus 3 den daha güzel gibi demek zorunda kaldım,focus 3 le boy ölçüşemez belki ama focus 3 alamasanız da focus 3 ün sunduğu bir çok imkandan yararlanmanıza olanak veriyor bu araç....Sanruf,tam otomatik çift taraflı klima,usb,6 lı cd cahanger ,6 hava yastığı,opsiyonel navigasyon,kilitli torpido,sürücü ve yolcu koltukları yükseklik ayarı,ncap 5 yıldız gibi birçok zellik dolu..araçta sevmediğim n koltuk dayama dar,güneşlikteki aynalard ışık yok,kapı açma kolları megane gibi alta konumlandırılmış,arka koltuklardaki üst baş mesafesi sanruf nedeniyle 1.75 boy üzerindekilerin çok zor sığabileceği ölçüde....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.