Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 ST Spoiler (Nihayet) ,Kalın Punto Plaka ve Krom Cam Cıtaları.

Önerilen Mesajlar

Güzel olmuş :nazar:

Teşekkürler sağolun

Güzel olmuş. Cam yıkama yeri nasıl oldu. ?

Teşekkürler..Boya-montaj usta yaptı aracı bıraktım usta montajı çok basitmiş fren lambası ve cam suyu çıkışı var sorunsuz çalışıyor dedi denedim sorun yok şimdilik

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok beğendim HB alsaydım kesinlikle bu spoileri taktırırdım gerçekten başarılı bir çalışma olmuş cam çıtaları da ucuza mal olmuş ben sedan üst çıta aradım 300 tl ler den bahsettiler iyi bulmuşsun

Teşekkür ederim beğenmenize sevindim :)  cam çıtalarını bir internet sitesinden aldım adı aklıma gelmedi baya olmuştu ama forumda arkadaşlardan almıştım adresini de..altlar 70 lira üst çıtalar sadece 149 liraydı..Alt ve üst birlikteyse sizin 300 normal gibi ama şahsi fikrimi sorarsanız 300 lirayı da ben cam çıtasına vermem ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Çok güzel olmuş.İmkanınız varsa krom sis farı çerçevesi taktırın ..Omsa tunıng den biz almıştık 20 tl civarında montajı da çok basit kendin yapabilirsin...

Oğuz Bey cam cıtalarını da krom olsun diye aldım montoajını yaptım beğendim heveslenip buraya koydum fotosunu ''orijinali çok daha güzel bu apaçi işi olmuş,yerinde olsam bu araçla dışarı çıkmam''gibi saçma sapan yorumda bulundu birisi kromdan soğudum işin açığı ama yaptıran arkadaşların araçlarını beğendim güzel duruyor.

Sayın İpek, çok güzel ve çok sade olmuş. Hem de her şey orijinal duruyor. Modifiye dediğin böyle olmalı...

Güzel yorumunuz için teşekkür ediyorum Ayhan Bey.Beğendiğinize sevindim

biraz daha açsan bende almak istiyorum nedir kimdir nerededir bu "Himplex" çıldırcam cahillikten :)

Msjnı yeni gördüm Murathan kardeş

İstanbul himpeks: 0212 633 22 07  bu numarayı arayıp yedek parça bölümünden ilgili arkadaşla görüşebilirsin..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Oğuz Bey cam cıtalarını da krom olsun diye aldım montoajını yaptım beğendim heveslenip buraya koydum fotosunu ''orijinali çok daha güzel bu apaçi işi olmuş,yerinde olsam bu araçla dışarı çıkmam''gibi saçma sapan yorumda bulundu birisi kromdan soğudum işin açığı ama yaptıran arkadaşların araçlarını beğendim güzel duruyor.

Güzel yorumunuz için teşekkür ediyorum Ayhan Bey.Beğendiğinize sevindim

Msjnı yeni gördüm Murathan kardeş

İstanbul himpeks: 0212 633 22 07  bu numarayı arayıp yedek parça bölümünden ilgili arkadaşla görüşebilirsin..

ne yazıkki ellerinde olmadığını söylediler toplu geldiğini bittiğini ve tekrar ne zaman geliceğini bilmediklerini söylediler :( numara için teşekkürler hüseyin öğretmenim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ne yazıkki ellerinde olmadığını söylediler toplu geldiğini bittiğini ve tekrar ne zaman geliceğini bilmediklerini söylediler :( numara için teşekkürler hüseyin öğretmenim :)

Birde şu numaraları ara Murathan bunlarda satıyordu ellerinde olabilir .İzmirdesin sanırım sana da yakındır hem inşallah vardır stoklarında

Afyon budan: 0272 246 32 00

Aydın dikmenler: 0256 622 22 22

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.