Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 ST Spoiler (Nihayet) ,Kalın Punto Plaka ve Krom Cam Cıtaları.

Önerilen Mesajlar

Selam,

Spoyları 170 tl yazmışsınız. Bir tek ben mi 250 tl altı bulamadım :( Aldığınız yerin irtibat bilgilerini verebilir misiniz ? 

Stogumuzda mevcut arzu ederseniz kdv dahil kargo tarafımızdan karşılanacak şekilde 280 tl fiyatı var.

st spoiler 'i nerden aldınız acaba link varsa atabılırmısınız ? elinize sağlık güzel olmus 

Stogumuzda mevcut arzu ederseniz kdv dahil kargo tarafımızdan karşılanacak şekilde 280 tl fiyatı var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haklı olabilrisin Yakup abi ama bu konuyu açan arkadaş 170 TL yazmış. Arada 110 TL lik bir fiyat var. O yüzden tereddüt ediyorum biraz.

17 Ağustos 2013 şuan 28 Haziran 2014 bu süreçte fiyatı zam görmeyen ürün var mı acaba bide öyle bakalım...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar baya hazırcı ve ucuza kaçmaya çalışıyor zannımca ama  birkez alın emek sarfedin araştırın bulun ama kaliteli olsun

bakınız atasözü  ucuz etin yahnisi olmaz

bakınız Sakıp Sabancı  ucuz mala para verecek kadar zengin değilim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bİzde onu yapmaya çalışıyoruz farkındaysanız :)

Buda benim sözüm olsun;  170 TL ye aynı mal varken 280 TL verecek kadar enayi değilim ;) 

170e varsa al tabiide, nerde var?

1 sene önce dolar 1.8 idi, şuan 1.8den dolar verecek tek bir yer var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bİzde onu yapmaya çalışıyoruz farkındaysanız :)

Buda benim sözüm olsun;  170 TL ye aynı mal varken 280 TL verecek kadar enayi değilim ;) 

Güzel kardeşim bizde izah etmeye çalışıyoruz. Kimsenin enayiliği veya uyanıklığı kimseyi ilgilendirmiyor zaten :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

pazarlık payı mevcutmudur ustam malum :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Görüntü açısından, Hb lerde spoiler olmazsa olmaz gibi bişey. :P Fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla bu spoiler arka camın görüşünü baya daraltıyor gibi de geldi sanki bana. :wacko: Ancak 280 ile 170 arasında ciddi fiyat farkı var.  :blink: Ama düşüncem yine de değer  :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Görüntü açısından, Hb lerde spoiler olmazsa olmaz gibi bişey. :P Fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla bu spoiler arka camın görüşünü baya daraltıyor gibi de geldi sanki bana. :wacko: Ancak 280 ile 170 arasında ciddi fiyat farkı var.  :blink: Ama düşüncem yine de değer  :)

görüş olarak bir fark yok. bu sadece 4 parmak kadar daha uzun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.