Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 ST Spoiler (Nihayet) ,Kalın Punto Plaka ve Krom Cam Cıtaları.

Önerilen Mesajlar

Himplexten siparişini verdiğim spoilerimi boyatıp montajını yaptık.Basit bir aksesuar olsada bana göre görünüşü baya sportifleştiriyor.Ceple çektiğim için fotoların kalitesi biraz düşük olabilir.

Buyrun fotolar:

LİNKLER ÖLDÜĞÜ İÇİN KALDIRILDI.

Birde aracımda plakayı çerçeveleyen plakalık vardı bazı arkadaşların hoşlarına gitse de benim pek hoşuma gitmediği için ona da ufak bir elden geçirme uyguladık.Hoşuma gitti açıkcası 

Önceki hali:

sonraki hali:

bu da arka görünüm:

Ve bizim oralardan bir gün batımı :)

Vakit ayırdığınız için teşekkürler.Tüm dostlara kazasız belasız sürüşler diliyorum.İyi akşamlar

st spoiler:Beyaz renk geldi= 170 tl

boya+montaj=100 tl

Total=270 lira

plaka :(Bu iş için yeni plaka çıkardım çünkü öncekiler vidalıydı ben yapıştırma istiyordum)

Boyasız yeni plaka maliyeti:30 tl

Plaka üzeri harf yazımı (yapıştırma ve sonra ısıtma işlemi):10 tl

Yeni plakaların çerçeve bant ve slikonla montajı :20 tl

Total:60 tl

Krom cam çıtaları:70 tl

Belki çok gerekli değil ama lastik araştıran arkadaşlar içinde lastikler dunlop sp sport lm 703  215/55/16 ölçülü ve tanesi 250 tl..

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elinize emeginize saglik.

Spoiler her hb nin ihtiyaci. Cok guzel bir hava katiyor arabaya.. plakalarda gayet hos olmus.

Spoilerin fiyatini da ilk mesaja ekleyebilirseniz dusunen arkadaslar icin fikir verir.

Belli bir emek veriyosunuz tabi ama açıkcası sizlerin de beğenmesi ayrıca mutlu ediyor beni...Hemen maliyetleri paylaşıyorum.Teşekkürler

hüseyin ipek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun şık olmuş

Teşekkürler sağolun..

Hayırlı olsun,Allah Kazasız belasız günlerde kullanmayı nasip etsin güzel olmuş

Cam çıtalarını neyle monte ettin?

Sağolun..Cam çıtalarının montajı çok basit.İç tarafı yapışkan bantlı  geliyor zaten size kalan bandın üzerindeki şeritleri çıkarıp dikkatli bir şekilde yapıştırmak

hüseyin ipek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hep yazıyorum, insanın aracıyla uğraşması paha biçilemez, eline emeğine sağlık.....

Çok fazla da araca kafa yorma taraftarı değilim abi..O kadar emek veriyosun densizin biri gelip ismini kazıyabiliyor mesela..Ağır modifiyeci birisi değilim ama bunlar gibi küçük ama etkili dokunuşlarla uğraşmayı seviyorum :) Teşekkür ediyorum beğenmenize sevindim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.