Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Tekerlekten Gelen Şıngırtı

Ozan Kar

Soru

Bijon somunlarının kapakları gevşekti ayağımla vurunca bile ses yapıyordu somunlar değişti ancak yine bir ses var.

cam kapalıyken duymuyorum ancak açıkken parke taşlı yollarda ve bazı kasislerden geçerken bir şıngırtı geliyor sanırım sağ ön tekerlekten. neden olabilir?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

:claps:

Tekerde rot başını balatadan gelen sıcaklıktan korumak için yapılmış metal bir parça var. O parca sadece balatayla arasında duruyor. Eğer gevşerse yerinden çıkarsa şangırdamaya başlıyor. Serviste 5dk da halletmişlerdi benim arabayı gözümün önünde. Emin olmak için herhangi bir rotcuda rampada bakın görürsünüz sizde zaten.

tebrik ediyoruz :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sorun tespit edildi, Servet abinin dediği parça. aks keçesi için sökülürken özelliğini kaybetmiş o yüzden ses yapıyormuş. Yenisi sipariş verildi gelince takacaklar.

Fotoğrafta kırmızı noktalı parça.

Hadi geçmiş olsun Ozan.. Maliyet neymiş?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynı sesi yaratabilecek kelepçeyi yeşille işaretledim, belki bir başkasının aracındada o çıkabilir.

1h6bE.jpeg

Ekstra bilgi: O kelepçe çıkınca o kısımdaki gres yağı dışarı çıkıyor. "Servisin dediğine göre" araçta tek gres yağı kullanılan yer orasıymış. Kısacası gres yağı görürseniz ön takımlarda bakılacak yer o orası.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.