Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Htc Butterfly S

Önerilen Mesajlar

Bize gelecek mi belli değil. Yeni çıktı en önce Çinde 

htc-butterflys-pearl-en-slide-01.png

ONE ı beğenmeyenler için ideal . 

5.0" full HD super LCD3 ekran , corning gorilla glass 3, 440 ppi ekran 

144.5x70.5x10.6 mm 160 gr 

Qualcomm snapdragon 600, quad core , 1900 MHz 

Android 4.2 , sense, blinkfeed 

2GB RAM 

16 GB bellek, 64GBa kadar destekleyen microSD kart yuvası 

NFC, DLNA 

HTC boom sound+ beats audio 

Çift ön hoparlör 

HTC Ultra pixel camera 

2.1 MP ön kamera 

1080p video kaydı 

HTC Zoe (ardışık foto çekimi) 

3200 mAh batarya 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İos forever. :P

Bu Ayfoncuların nesi var, hangi telefon konu edilse ya ayos ya ayfon diye lafa girme ihtiyacındalar.

Aşın artık bunu...

Ben hala One'ın daha işlevsel olduğunu düşünüyorum.

Büyük telefonlardan hoşlanmıyorum, ama büyük ekranı da yaşım nedeniyle arıyorum (malum görme özürlüyüz)

One'a göre avantajlı olabilecek tarafları bellek kartı kullanabilmesi ve daha yüksek kapasiteli pili.

Maalesef yeterince olgunlaşmamış aynı "ultrapixel" kamerayı kullanıyor. 

İşlemcisi daha hızlı ama farkın fark edileceğinden pek emin değilim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu Ayfoncuların nesi var, hangi telefon konu edilse ya ayos ya ayfon diye lafa girme ihtiyacındalar.

Aşın artık bunu...

Ben hala One'ın daha işlevsel olduğunu düşünüyorum.

Büyük telefonlardan hoşlanmıyorum, ama büyük ekranı da yaşım nedeniyle arıyorum (malum görme özürlüyüz)

One'a göre avantajlı olabilecek tarafları bellek kartı kullanabilmesi ve daha yüksek kapasiteli pili.

Maalesef yeterince olgunlaşmamış aynı "ultrapixel" kamerayı kullanıyor.

İos forever işin şakasıydı. Ama nedense bana Android'in optimizasyonu çok düşük geliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Admin bir gün kızıp banlıycak beni ama ios'ta bir şey yok. Geçen tüm müziklerimi sıfırladı zaten itunes sinir oldum.

Ben de iOS'un ben sizin yerinize herşeyi düşündüm, kurcalamayın fazla ukalalığına tahammül edemiyorum. 

İnsanlar bunu kullanım kolaylığı olarak nitelendiriyorlar abi de ben bluetooth ile veri aktarmayı özledim.

Bir dahaki telefonum:

http://www.youtube.com/watch?v=eQLe3iIMN7k&feature=share

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de iOS'un ben sizin yerinize herşeyi düşündüm, kurcalamayın fazla ukalalığına tahammül edemiyorum.

Kesinlikle. Açık kaynak kodlu işletim sistemleri çok iyi. Kendi halime bırakıyor beni. İos çok katı. Ama hızlı. Zaten hızlı olmasa kimse İphone'un yüzüne bakmaz herhalde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Admin bir gün kızıp banlıycak beni ama ios'ta bir şey yok. Geçen tüm müziklerimi sıfırladı zaten itunes sinir oldum.

İnsanlar bunu kullanım kolaylığı olarak nitelendiriyorlar abi de ben bluetooth ile veri aktarmayı özledim.

Bir dahaki telefonum:

Ben ne dedim ki ?

Benim iPhone ile Tapatalk 2 kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir şey dediğinden değil yahu genel olarak apple hakkındaki görüşlerimizdeki ayrılıkların sonu gelmiyor ya o manada :)

Sonu gelmesini istemiyorsun ama şuan kimse birşey demedi ki ? Ben onu anlamıyorum ayrıca kimseye niye android seçtim lafı hiç kullanmadım. :)

Benim iPhone ile Tapatalk 2 kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aluminyum kasada olsa One'in liderliği 2-3 ay sürecekti

One kullanıcılarını küstürmemek için böyle yapmış olabilirler veya belki de avrupaya hiç getirmeyecekler. Avrupada flagship one olmaya devam edecek. Malum avrupa kalite meraklısı 

İşlemci aynı ama Onedaki 1700 yerine overclockla 1900 olmuş. Multitaskta ne ısınır bu yumurta pişirilir üstünde kasa da alüminyum değil. 

Batarya dikkat çekici One daki yanılıyorsam 2020 bunda 3200. Çok ciddi fark var. HTC n-böyle batarya bulur muydu ? 

Ubuntu için yanılmıyorsam Canonical vakfına bağış yapılıyor. Toplam bağış 32 milyon doları geçerse telefonu yapacaklar bağış o rakamı geçmezse paran yanacak. Eğer rakam 32 milyonu geçerse onlar da yapıp sana gönderecek sen de ülke vergilerini ödeyip kullanacaksın.

İlk 5000 kişi için 600 dolar sonrası için 830 dolar ...

Vergileri ile 2000 TLnin çok üstüne çıkar bu..  

Eğer beklenen talep gelmezse 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

One 2300 lük pil kullanıyor. Asıl ciddi performans farkı snapdragon 800 işlemci ve adreno330 gpu ile gelecek. Bu arada Note2 yi One ile takas edeceğim sanırım. :) Görememe sorunları sebebiyle Note2 yi anneme vereceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.