Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Arka Kapı Koruma Bandı Altındaki Sıvı Boya

Hasan Şahin

Soru

Arkadaşlar merhaba aracım sedan tdci titanium arka kapı alt tarafa doğru kalın silikon gibi şeffaf plastikin içindeki , aracın boyası kurumamış hala sıvı duruyor arka kapının kapandığı yerdeki koruma bandı bildiğim kadarıyla ve içerisindeki boya elle sürüldüğünde oradan oraya kayıyor kurumamış yani poşet içerisindeki su gibi hareket ediyor. O bant çıktığında o kısımda reZalet bir görüntü olacak boya akıp gidecek şu an tatillerim Pazartesi döneceğim ne dersiniz servise götüreyimmi?

Ayıp kusur kabul edilir mi?

Nasıl bir yol izleyim?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

sizi üzmek istemem ama sizde su değil boya dediğiniz için akıl yürütüyorum. haklı olabilirsiniz, önce gidin o şeffaf parçanın etrafında boya ölçümü isteyin..

olur ya o oraya lokal boya uygulanmış olabilir çizik vs sebepten, sonra o kalkan şeffaf parça sonradan boya kurumadan yapıştırılmış olabilir, çünkü servislerde su bazlı boyayla boyanıyor araçlar ve o bölge fırınlanamayacağı için en az 2 gün kurumada bekletilmesi gerekirdi o parça yapıştırılmadan.. beyaz daha zor kuruyor..

inşallah hepsi spekülasyonla kalır. dediğim gibi boya ölçümü yaptırıp, iğne ile delin balonu, sıvıyı akıttırın sonra gerekirse söktürüp yeniletin şeffaf parçayı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Mehmet bey, boyanmasını elbette istemem. Mahkemeye bile gerek kalmaz Ford Türkiye ile bile muhatap olmam. Ford Avrupa genel merkeze bir mail sonrasında Ford Türkiye peşimde koşar ki daha öncede benzer sorunları benzer şekilde çözüme kavuşturdum. Umarım arkadaşların dediği gibi su vb dir.

Haydi bakalım, heyecanla sonucu bekliyoruz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Evet arkadaşlar arabayı yıkattım sonrasında çok detaylı inceledim o hareket eden sıvı kısımdan eser yok geçen hafta tatile çıkınca evin önünde bırakmıştım arabayı sanırsam güneşten kurudu yada su idi içerisindeki sıvı kurudu gitti.

Sonuç sıkıntı yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.