Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Torpidosu Nasıl Sökülür ? Aux çıkışı Hakkında

O. Fatih Yurter

Önerilen Mesajlar

musa bey cd 6000 lerde eğer aux torpidoya kadar çekilmemişse cd çaların arka tarafından kablo ile aux çıkışı alınabiliyor.İyi bir elektronikçi hallediyor meseleyi...

Bende halledecem inşallah da şu teybi bi sökebilseydim iş sebebiyle ilgilenemedim haftasonu artık :)

Torpidonun arkasından kolumu soksam o teybin arkasına yetişmezmi ya :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

2006 Focus TDCI Trend aracımda torpidoyu az önce söküp baktım. Sol üst köşede elektrik bandıyla bantlanmış kırmızı bir soket gördüm ama 4lü mü 6lı mı saymadım. Zaten biraz sağında bir soket daha var. Parça için Ford yetkili servisini aradım. Ellerinde yokmuş sipariş ettim cumartesi gelir dediler. Umarım çalışır. Bu forda gıcık olmaya başladım. Her şeyin tesisatı var sonu yok. Ayak aydınlatması için duy var ampul yok şaka gibi. 2 ampul en fazla 5 lira olsun. Taktırdım süper oldu. Umarım bu AUX olayı da çalışır. Teyp 6000CD . Büyük olasılıkla çalışır. Ayrıntıları işi bitirince yazarım.

Not: AUX ses çıkış parçası/jackı 25 TL dediler (Servis fiyatı)

Benzer modelde çalıştırmayı başaran varsa lütfen yazsın

Kubilay Özgüçlü tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Merhabalar,

torpido söküm fotolarını ben göremiyorum bir türlü yeniden upload etme yada alternatif link vermeniz mümkünmüdür?

Şuan değil, akşam veya ilerleyen günlerde fotoları bulursam tekrar yüklerim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Merhabalar,

torpido söküm fotolarını ben göremiyorum bir türlü yeniden upload etme yada alternatif link vermeniz mümkünmüdür?

Buyurun üstadım. Bağlantıdaki entry'de, AUX PIN'inin de çıkışının da fotoğrafı mevcut. Cihazda PIN takılı değilse altta bir şema var. Ola ki soket takılı değilse ve elektronikçiye bağlantı yaptırmayı düşünürseniz şemadan yardım alabilirsiniz ya da ikinci bağlantıdan nasıl bir şey olduğuna dair fikir edinebilirsiniz.

Ford 6000CD için AUX PIN:

http://tr.aliexpress.com/item/For-Ford-CD-6000-AUX-In-Cable-Audio-Input-Adaptor-Lead-MP3-for-iPod-for-iPhone/1961602997.html

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 6 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.