Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Torpidosu Nasıl Sökülür ? Aux çıkışı Hakkında

O. Fatih Yurter

Önerilen Mesajlar

Ben double dyne dvd-nav takmadan önce inat edip o kabloyu buldum ve bağlantılarını yaparak aktif duruma getirmiştim.Başka bir forumda paylaşım yapmıştım.Link vereyim diyeceğim ama sanırım yönetim izin vermiyor.Ben o sayfayı bulup yazımı buraya kopyalayayım.

Focus 2007 Collectiondaki AUX girişini çözdüm.Cd çalarda aux giriş kablosu hali hazırda bulunmakta fakat kablonun ucunda bir soket var ve torpidonun üst kısmına bantlayıp bırakmışlar.Torpidoyu söktüğünüzde üst tarafta 2 adet kırmızı dişi soket göreceksiniz,bunların ince olanı aux girişi için kullanılıyor.Bu soketi keserek kablonun uçlarına dişi kulaklık soketi lehimleyerek herhangi bir mp3 çaları bağlayabilirsiniz.Cd çalar üzerindeki AUX tuşuna bastığınızda bu özelliği kullanabilirsiniz.Normalde ghia modellerde torpidonun kapağını açtığınızda sağ tarafta bu dişi jack hazırdır.Collection a bir kabloyu fazla görmüşler ama bizden kaçmaz,güle güle kullanın.

Orada 3 adet kablo var biri left canlı uç biri right canlı uç diğeri de şase ucudur.Kabloyu oradan uzatarak arka cam ısıtma düğmesinin yanında bulunan boş düğme yerine bir delik delerek dişi jack ı oraya monte edebilirsin.Torpidodaki mp3 ün kontrolü için devamlı torpido aç kapa yapmaya gerek yok.Güle güle kullanın.Duble dyn taktıktan sonra bir resim çekmiştim.sağ altta arka cam rezistans düğmesinin yanında taktığım dişi jack ı görebilirsiniz.

post-567-0-48507400-1310334854_thumb.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben double dyne dvd-nav takmadan önce inat edip o kabloyu buldum ve bağlantılarını yaparak aktif duruma getirmiştim.Başka bir forumda paylaşım yapmıştım.Link vereyim diyeceğim ama sanırım yönetim izin vermiyor.Ben o sayfayı bulup yazımı buraya kopyalayayım.

Focus 2007 Collectiondaki AUX girişini çözdüm.Cd çalarda aux giriş kablosu hali hazırda bulunmakta fakat kablonun ucunda bir soket var ve torpidonun üst kısmına bantlayıp bırakmışlar.Torpidoyu söktüğünüzde üst tarafta 2 adet kırmızı dişi soket göreceksiniz,bunların ince olanı aux girişi için kullanılıyor.Bu soketi keserek kablonun uçlarına dişi kulaklık soketi lehimleyerek herhangi bir mp3 çaları bağlayabilirsiniz.Cd çalar üzerindeki AUX tuşuna bastığınızda bu özelliği kullanabilirsiniz.Normalde ghia modellerde torpidonun kapağını açtığınızda sağ tarafta bu dişi jack hazırdır.Collection a bir kabloyu fazla görmüşler ama bizden kaçmaz,güle güle kullanın.

Orada 3 adet kablo var biri left canlı uç biri right canlı uç diğeri de şase ucudur.Kabloyu oradan uzatarak arka cam ısıtma düğmesinin yanında bulunan boş düğme yerine bir delik delerek dişi jack ı oraya monte edebilirsin.Torpidodaki mp3 ün kontrolü için devamlı torpido aç kapa yapmaya gerek yok.Güle güle kullanın.Duble dyn taktıktan sonra bir resim çekmiştim.sağ altta arka cam rezistans düğmesinin yanında taktığım dişi jack ı görebilirsiniz.

Çok teşekkür ederim iyi oldu bunları yazdığınız en kısa zamanda uyguluyorum. Tekrar teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tabii ki

Veya siz açın her iki konuda olsun yazınız;

Ses görüntü veya modifikasyon kısmına

http://www.focusclubtr.com/index.php?/forum/26-ses-goruntu-sistemleri/

http://www.focusclubtr.com/index.php?/forum/28-yaptigimiz-basit-modifikasyonlar/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her iki bölüme de konuyu açtım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selmlar, hocam resimler çok güzel oldu;

Ben de bu torpidoya xcarlink cihazını koyup kablosunu da teybe ulaştırmam lazım ama torpidonun her yeri kapalı. Torpidoyu delmeden teybe ulaşmanın bir yolu var mıdır ? Ya da benim gözümden kaçan bir ulaşım deliği var mıdır? Söktüğünüze göre iyice incelemişinizidir.. Bi yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamam hocam gerek kalmadı kendim kurcalayınca buldum. Belki başka birilerinin işine yarar diye de şöyle ulaşabilirsiniz; Torpido ışığının olduğu yerden rahatlıkla teybe ulaşılabiliyor.

Selamlar,Bursa'nın neresindensiniz?ben de Bursa Çekirgedenim,3 sene oldu Antalya'ya yerleşeli,Bahsettiğiniz araç sanırım Focus 3,torpido tarafından teybe ulaşmak Focus 2 lerde pek mümkün değil fakat 3 ler farklıdır,görmediğim için bir şey diyemeyeceğim.Focus 3 uyumlu xcarlink var mı?Ana bayii Bursa'da,ben bir ara sormuştum getirmediklerini söylemişlerdi.Aslında xcarlink kullanmadan sadece mp3 player la işi halledebilirdiniz,o kadar parayı xcarlink e vermeye gerek yoktu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selamlar,Bursa'nın neresindensiniz?ben de Bursa Çekirgedenim,3 sene oldu Antalya'ya yerleşeli,Bahsettiğiniz araç sanırım Focus 3,torpido tarafından teybe ulaşmak Focus 2 lerde pek mümkün değil fakat 3 ler farklıdır,görmediğim için bir şey diyemeyeceğim.Focus 3 uyumlu xcarlink var mı?Ana bayii Bursa'da,ben bir ara sormuştum getirmediklerini söylemişlerdi.Aslında xcarlink kullanmadan sadece mp3 player la işi halledebilirdiniz,o kadar parayı xcarlink e vermeye gerek yoktu.

focus 3 değil değil focus 2.5 diye tabir edilen kasa. Torpido ışığının yansıdığı boşluktan kabloyu sokunca teybin oraya kadar ulaşıyor. Xcarlink ana bayisi bursa ama nedense onlarla bir türlü anlaşamadım. Eski focusuma (focus 1) da alacaktım bunları arayıp sordum uyumlu değil dediler ben de yurt dışından aldım gayet de güzel uydu. Yine aynı şekilde bunun için de sordum 6000 cd uyar mı yok dediler ben de yurt dışındaki firmaya mail attım onlar uyar dediler sipariş verdim bakalım takacağım çalışırsa sonucu bildiririm. mp3 player belki olabilir ama xcarlink ayrı tat. CD okumama, kesilme problemleri yok, direksiyon kumandası aynen çalışıyor, şarkılar klasörlere bölünüp sanki cd changer varmış gibi çalışıyor, istediğin şarkıyı silip ekleme yapabiliyorsun.. Bunlar bana daha cazip geldi açıkçası.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.