Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Deri Direksiyon Uygulaması

Önerilen Mesajlar

Nette dolaşırken deri uygulaması yapan bir firma buldum.Yaptıkları işler fotolardan gördüğüm kadarıyla oldukça kaliteli.İstanbula gittiğimde direksiyonu deri kaplama yaptırmayı düşünüyorum.Ayrıca kırmızı dikiş de kullanabiliyorlar.Buyrun link:

http://www.altinuc.com.tr/gallery.asp?KID=271

hüseyin ipek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orjinal simit Ankara EZPARda 200tl idi yanlış hatırlamıyosam.

sadece deri kaplaması lazım bana.Babamların connectini ne zaman bakıma götürsem direksiyon simidindeki ufak deformasyonlarda bile ücretsiz değiştiriyordu otokoç Konya.Focus içinde benzer durumun olmasını umuyorum ama sorun çıkarsa da B planı olarak bu firma düşünülebilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sadece deri kaplaması lazım bana.Babamların connectini ne zaman bakıma götürsem direksiyon simidindeki ufak deformasyonlarda bile ücretsiz değiştiriyordu otokoç Konya.Focus içinde benzer durumun olmasını umuyorum ama sorun çıkarsa da B planı olarak bu firma düşünülebilir.

Anlamadım açıkcası ?

Siz farklı bir firmada kaplattırım daha sonra sorun olması durumunda ford'dan değişim mi talep edeceksiniz ? 

Ozan'ın dediği fiyata eğer simit satılıyorsa kesinlikle alın. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anlamadım açıkcası ?

Siz farklı bir firmada kaplattırım daha sonra sorun olması durumunda ford'dan değişim mi talep edeceksiniz ? 

Ozan'ın dediği fiyata eğer simit satılıyorsa kesinlikle alın. 

komple yeni direksiyona gerek var mı?ben sadece deri kaplatmak istiyorum.Yetkili servislerin böyle bir uygulaması var mı açıkcası bunu da araştırmadım yarın arayıp sorcam ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende ne demek istediğinizi anlamadım ancak sonradan yapılan kaplamanın orjinali gibi olması zor, kalınlaşıyor potluklar oluşuyor.

dediğim fiyattan alabilmek için sadece simit istediğinizi vurgulayarak hakan abiyle görüşün.

komple yeni direksiyona gerek var mı?ben sadece deri kaplatmak istiyorum.Yetkili servislerin böyle bir uygulaması var mı açıkcası bunu da araştırmadım yarın arayıp sorcam ..

neredeyse aynı fiyata orjinalini alıyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sanırım connectteki durum anlaşılmadı.Connect glx orijinalinden deri direksiyonlu bir araç.Son bakıma götürdüğümde direksiyona baktılar deformasyon var isterseniz değiştirebiliriz kaplamasını dediler bende  kabul ettim yenisi gibi oldu herhangi bir ücret de ödemedim.Bendeki araç style bende deri direksiyon istiyorum eğer titaniumlardakiyle aynı direksiyon değilse benim aracınki o zaman sizlerin dediği gibi yeni direksiyon almak gerekicek ama aynı ebatlardaysa sadece kaplama yapabilmeleri lazım.Titanium donanımlı bir araç sahibi direksiyonu deforme olup değiştirmek istediğinde komple yenisini mi alması gerekecek o zaman?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sanırım connectteki durum anlaşılmadı.Connect glx orijinalinden deri direksiyonlu bir araç.Son bakıma götürdüğümde direksiyona baktılar deformasyon var isterseniz değiştirebiliriz kaplamasını dediler bende kabul ettim yenisi gibi oldu herhangi bir ücret de ödemedim.Bendeki araç style bende deri direksiyon istiyorum eğer titaniumlardakiyle aynı direksiyon değilse benim aracınki o zaman sizlerin dediği gibi yeni direksiyon almak gerekicek ama aynı ebatlardaysa sadece kaplama yapabilmeleri lazım.Titanium donanımlı bir araç sahibi direksiyonu deforme olup değiştirmek istediğinde komple yenisini mi alması gerekecek o zaman?

Plastik direksiyon ile deri kaplı direksiyon farklıdır. Deri kaplı olanın derisine bisey olursa derisi sokulup tekrar kaplanabilir.

Servis sizin direksiyonu deri kaplamaz, anlaşmalı bi yeri yoksa tabi, kaplasada orjinalle aynı olmaz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynı fiyata kaplatmaktansa yeni simit almak tabii ki daha mantıklı, düşünmeye bile gerek yok. 

Ben almayı düşündüm ama taktırma konusunda çelişkide kaldım. Servise gitsem ayrı sıkıntı dışarıda taktırsam ayrı sıkıntı. Airbag falan derken teferruatlı bir iş neticede.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.