Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakalayabildiğimiz Oto Km'leri

Bekir B.

Önerilen Mesajlar

Ee gayet iyi işte..

Abi benim arabanın standardı ş içi 8 lt. Ş dışı 6 lt Dahada kasmam az yaksın diye. Yakarsa yaksın yav. Aklım daha değerli yoksa kaçırcam :). İşin şakası bir yana 90 lada gitsem 6 lt 130 lada gitsem aynı. Ne uğraşcam abi boşveeer
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi benim arabanın standardı ş içi 8 lt. Ş dışı 6 lt Dahada kasmam az yaksın diye. Yakarsa yaksın yav. Aklım daha değerli yoksa kaçırcam :). İşin şakası bir yana 90 lada gitsem 6 lt 130 lada gitsem aynı. Ne uğraşcam abi boşveeer

Aslında Doğanım, benimde öyle bir niyetim yoktu ama işte yoldaki radar yoğunluğu, durduk yerde sürpriz olmasın derken olaylar gelişti..

Ve İnan hiç kasma veya sıkılma olmadı, sizlerle verileri paylaştıkca daha da keyif verici oldu...:):)

Gerçi ben zaten sakin araç kullanırım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında Doğanım, benimde öyle bir niyetim yoktu ama işte yoldaki radar yoğunluğu, durduk yerde sürpriz olmasın derken olaylar gelişti..

Ve İnan hiç kasma veya sıkılma olmadı, sizlerle verileri paylaştıkca daha da keyif verici oldu...:):)

Abi düşün 1 lt az yaksa ayda benim için 3 lt eksik olur. 15 tl içinde valla uğraşmam arabanın sesi daha güzel çıkıyor. Homurdanıyo resmen zalım.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ve İnan hiç kasma veya sıkılma olmadı, sizlerle verileri paylaştıkca daha da keyif verici oldu...: :))

Öyle viraj kasarım böyle viraj kasarım, vay efendim benimki 250 yapıyor diye anlatıyosun abi buluşmalarda hep  :kıhkıh:  :P

Küreği de hak etmek lazım tabi  ^_^  :aman:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ve İnan hiç kasma veya sıkılma olmadı, sizlerle verileri paylaştıkca daha da keyif verici oldu...: : :)

abi radar sınırı genelde 121 :D

çeşme-izmir 132 sabit geldim, sonrasında izmir karşıyaka kırmızı ışık filan. Sonra İzmir-Ankara 121 sabit, Polatlıda 101di ortalama hız. Sonrasında 2-3 kere okula gittim geldim toplam 694 km 192tl aldı :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.