Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

O Araç 1. Dönem Mtv Kim Öder?

Önerilen Mesajlar

Bugun aracımı teslim aldım. Gib 'den baktığımda 

MTV 1.Taksit Ödenmedi, 413 lira vade tarihi 06/06/2013

MTV 2.Taksit Ödenmedi , 413 lira vade tarihi 31/07/2013 yazıyor.

İlk dönem MTV bayi mi ödüyor,alan mı? Ödüyorsa sonra mı ödüyor?

ne yapmalıyım?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mtv ödenmeden plakası çıkmaz.Ödenmiştir internete yansımamıştır.

Ben aracı satın aldıktan sonra ödedim,ayrıca plakamda çıkmıştı.Bayi ile anlaştım.Araç için ödeyeceğim paradan düşmüştük.Bir aylık ödeme süreniz var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama vade tarihi yazıyor, 1 ay sonrasına.Hemde herşeyin ötv nin bile faturasını veren bayi, Mtv dekontunu vermedi.Sizce bekleyeyim bir kaç gün daha_?

bir ay sonra kontrol edin ödenmiş olur bence 

ben ağustosta aldım arabayı eylülde ödenmişti bayii tarafından

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hersey dahil mi anlaştınız?

anlaşma falan yoktu ki ama sigorta ve mtv yi kendiler yaptırmıştı tabi 2011 ağustostan bahsediyorum

ben sorduğumda bize ait demişti satıcı üzerine hiç düşmedim. Güvenmiyorum pek

o zaman yazan tarihten önce yatar rahat olun büyük ihtimalle trafiğe çıkış tarihinden 1 ay sonra yatar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende aracı yeni aldım ama bayi zaten size söylemiştir. MTV ve kasko size ait diye. Yani 5-6 bayi gezdim hepsi ruhsat+trafik sig+plaka masraflarını karşılıyor ancak mtv ve kasko size ait diyor. Sıfır aracı aldıktan sonra 1 ay süreniz oluyor yatırmak için. Ben alır almaz babama satış yapmak istediğimde noterde borç göründüğünden paşa paşa 400 küsür lirayı bayıldım... Siz de 1 ay içerisinde aynı durumda kalacaksınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende aracı yeni aldım ama bayi zaten size söylemiştir. MTV ve kasko size ait diye. Yani 5-6 bayi gezdim hepsi ruhsat+trafik sig+plaka masraflarını karşılıyor ancak mtv ve kasko size ait diyor. Sıfır aracı aldıktan sonra 1 ay süreniz oluyor yatırmak için. Ben alır almaz babama satış yapmak istediğimde noterde borç göründüğünden paşa paşa 400 küsür lirayı bayıldım... Siz de 1 ay içerisinde aynı durumda kalacaksınız.

bak şimdi çok üzüldüm.çünkü bana böyle birşey söylenmedi.fiyat artı sigorta demişler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.