Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Sedan Arka Sağ Stop Lambası Orjinal Yedek Parçayı Nereden Bulabilirm?

Umut Baran

Soru

Merhaba arkadaşlar. Geçenlerde talihsiz ufak bir kaza yaptım ve sonuçta aracımın arka çamurluk üstündeki sağ stop lambası çatladı. Aracı aldığım servisi aradım ve fiyatını sordum. Bana sadece 1 stop lambası için 420 TL. gibi bir fiyat verince bir yanlışlık olasın diye sordum. Ford servisindeki yedek parçadaki kişi, parça orjinal olduğundan fiyat budur dedi. İstanbul'daki başka bir bayiyi aradım onlarda da bu parça yokmuş. Sorum şu kaskoyu deldirmek istemiyorum ve bu tür orjinal (yan sanayii olmayan) ufak tefek  yedek parçaları İstanbul'dan nereden alabilirim? Güvendiğiniz ve tavsiye edebileceğiniz bir yer, servis veya yedek parça satışı yapan parçacı varsa burada paylaşabilirseniz çok makbule geçer. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

0212 481 93 78 i arayıp Muratı isteyin ve bir sorun. Özootoform,  cevizlibağda ford yedek parçacısı. Yeni araçlarda otosana göre avantajları pek yok gerçi ama yine de sormakta fayda var. Bir de o da bekleme süresi verebilir. Emin değilim. . 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhaba arkadaşlar. Geçenlerde talihsiz ufak bir kaza yaptım ve sonuçta aracımın arka çamurluk üstündeki sağ stop lambası çatladı. Aracı aldığım servisi aradım ve fiyatını sordum. Bana sadece 1 stop lambası için 420 TL. gibi bir fiyat verince bir yanlışlık olasın diye sordum. Ford servisindeki yedek parçadaki kişi, parça orjinal olduğundan fiyat budur dedi. İstanbul'daki başka bir bayiyi aradım onlarda da bu parça yokmuş. Sorum şu kaskoyu deldirmek istemiyorum ve bu tür orjinal (yan sanayii olmayan) ufak tefek yedek parçaları İstanbul'dan nereden alabilirim? Güvendiğiniz ve tavsiye edebileceğiniz bir yer, servis veya yedek parça satışı yapan parçacı varsa burada paylaşabilirseniz çok makbule geçer. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Sponsorumuz Erol otodan yardim alabilirsiniz. Forum icerisinde aratabilir ya da sponsorlar bolumunden ulasabilirsiniz.

Kaza icinde gecmis olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhaba arkadaşlar. Geçenlerde talihsiz ufak bir kaza yaptım ve sonuçta aracımın arka çamurluk üstündeki sağ stop lambası çatladı. Aracı aldığım servisi aradım ve fiyatını sordum. Bana sadece 1 stop lambası için 420 TL. gibi bir fiyat verince bir yanlışlık olasın diye sordum. Ford servisindeki yedek parçadaki kişi, parça orjinal olduğundan fiyat budur dedi. İstanbul'daki başka bir bayiyi aradım onlarda da bu parça yokmuş. Sorum şu kaskoyu deldirmek istemiyorum ve bu tür orjinal (yan sanayii olmayan) ufak tefek yedek parçaları İstanbul'dan nereden alabilirim? Güvendiğiniz ve tavsiye edebileceğiniz bir yer, servis veya yedek parça satışı yapan parçacı varsa burada paylaşabilirseniz çok makbule geçer. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Stoklarimizda stop mevcut orjinali 220 tl kdv dahil ayrica forda stoplari ureten uretici firmanin urunude mevcut visteon markadir onunda fiyati kdv dahil 140 tl dir . Kargo firmamiz tarafindan karsilanacaktir .

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benin sağ arka stop ampülü yanmıyor. Araç ekranındaki uyarıyla farkettim. Bu ampül sanayide sıradan bir ford parçacısında bulunur mu?

Bulunursa kaç liradır?

Bir de servisle dışarısı arasında çık fiyet farkı var mıdır?

Muhtemelen 10-20 tl civarındadır diye tahmin ediyorum ama dışarıda yanlış ampul takmaktan ya da serviste gereksiz pahalı olur mu diye merak ettim. Daha önce ampülü patlatan oldu mu?

Bir de bunampülü değiştirdikten sonra arıza bilgisi kendiliğinden kaybolur mu?

Ne çok soru sordum be :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Herhangi bir elektrikçiye gidip halledebilirsin. Basit iş.

5 10 TL tutar, aslında serviste de çok tutmaz.

Bilgiyi resetlersen düzelir. 

22 dakika önce, Fatih Mehmet USLU said:

Benin sağ arka stop ampülü yanmıyor. Araç ekranındaki uyarıyla farkettim. Bu ampül sanayide sıradan bir ford parçacısında bulunur mu?

Bulunursa kaç liradır?

Muhtemelen 10-20 tl civarındadır diye tahmin ediyorum ama dışarıda yanlış ampul takmaktan ya da serviste gereksiz pahalı olur mu diye merak ettim. Daha önce ampülü patlatan oldu mu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, Fatih Mehmet USLU said:

Bulunursa kaç liradır?

Standart ampul değil biraz pahalıdır ve tabii ki serviste daha da pahalıdır. Eğer renk kırmızı ise biraz zor bulunur.

Arıza da kaybolur tabii.

İlgili: http://www.focusclubtr.com/topic/4278-focus-3-ampul-teknik-özellikleri-çeşitleri-mca-dahil/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, Murat Kavuk said:

Bakınız bende ne var. Bir ampul eksik yalnız :) 

ici.jpg

on.jpg

arka.jpg

içindekileri Gürkan hocam, kutusunuda bana almışsın sanırım Murat hocam.. :D

:kıhkıh:

Teoman Saraç tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.