Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'te Garantiden Hangi Parçaları Değiştirdiniz?

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar yaklaşık  3 hafta önce gibi aracımı kışlık kontrol için servise götürmüştüm servisteki arkadaş bana sol sis lambanız oynuyor büyük ihtimalla ayağı kırılmış olabilir dedi bende kendilerine garanti kapsamına girer mi diye sorunca kırıklar  garanti kapsamına girmiyor dedi bende pekde üstünde durmadım bu haliyle garanti kapsamına girebilir mi?

30000 bakımında servise bikez daha söyleyeceğim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar yaklaşık  3 hafta önce gibi aracımı kışlık kontrol için servise götürmüştüm servisteki arkadaş bana sol sis lambanız oynuyor büyük ihtimalla ayağı kırılmış olabilir dedi bende kendilerine garanti kapsamına girer mi diye sorunca kırıklar  garanti kapsamına girmiyor dedi bende pekde üstünde durmadım bu haliyle garanti kapsamına girebilir mi?

30000 bakımında servise bikez daha söyleyeceğim...

Siz sokarmıydınız garantiye ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

atladığım detay aracımda hiçbir darbe yok ne kaldırıma çarpma nede sürtme gibi bunu bildiğim için sormuştum lakin sis lambası nasıl olmuşda yerinden oynamış bilemiyorum.

Tabi bu sizin bildikleriniz belki biri geldi çarptı bisikletle herneyse arabayı sadece sürerek tırnağın biri kırılması çok çok düşük ihtimal.

Değişirlerse sadece ''müşteri iyi niyeti'' ile olur yoksa değişmesi çok zor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben evi taşırken buzdolabının kaportası yamulmuştu, servis çağırdım, amacım parasıyla değiştirmekti yamulan parçaları, servis geldi, koskoca iki kapıyı değiştirdi, para istemediler, garantiden değişti dediler ve gittiler. Otomobil servisleri da kılı kırk yarıyor, ne olacak değiştir gitsin :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben evi taşırken buzdolabının kaportası yamulmuştu, servis çağırdım, amacım parasıyla değiştirmekti yamulan parçaları, servis geldi, koskoca iki kapıyı değiştirdi, para istemediler, garantiden değişti dediler ve gittiler. Otomobil servisleri da kılı kırk yarıyor, ne olacak değiştir gitsin :D

Onu bizde de değişti firma :D ama arasında renk farkı oldu çünkü biri kullanılmıştı güneş soldurmuştu neyse o iş başka bu iş başka :)

Aracın heryeri sokakta hep darbeye maruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim aracımda sırasıyla garantiden değişen parçalar;

-Direksiyon üzerindeki nikelaj soyulamadan dolayı  hava yastığı ile beraber değişti.

-Ön led aydınlatmalarımda titreme olduğu için garantiden değişti.

-Baskı-balata seti değişti.Baskı kırılmıştı.

-Ve meşhur aks keçesi yine garantiden değiştirildi.

Ayrıca sağ ön kapının fitili kopmuştu ama servise söylememe rağmen unuttular (-mı acaba) galiba.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu aks keçesinin değişmesi gerektiğini nereden anlarız, bilelim de biz de değiştirelim ileride başımıza gelirse.

Ali Bey değişmesini ben talep etmedim.Baskı balata sorunundan dolayı serviste değişim yapılırken aks keçesini de değiştirdiklerini söylediler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3'te Garantiden Hangi Parçaları Değiştirdiniz? olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.