Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Için 70 Kadar Aksesuar

Önerilen Mesajlar

Selamlar,

ST tipi pedal takımı ararken, Rus forumunda bir adam buldum. Türkiye'ye gönderiyormuş. Ödemeyi PayPal dan alıyor ve kayıtlı posta ile gönderim yapıyor.

Listesinde ıvır zıvırdan DRLye kadar bir çok ürün var. Katalogtaki fiyatlar rusya rublesi satıcıya mail atınca dolar olarak söylüyor, örneğin 600 ruble için 19usd istedi.

Katalog: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AtwHzy5QqryjdDlSNXd4VWpMRGRPS1BKOGh0MVhIZnc#gid=0

Mail adresi: focus3ru@gmail.com

Ben bahsettiğim pedal takımı için bugun ödeme yaptım, yarın postaya vereceğini söyledi.

60469163.jpg

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

rus sitesinde araman pek bi manali olmus. :P

Ozan pedal takimi ne kadar ?

19 USD

rus sitesinde araman pek bi manali olmus. :P

Nasıl birşeyse başka yerde bulamadım :D önce ebayda Hong Kongta birinde vardı 25 dolar. TRye göndermiyor, mesaj attım 5USD dedi etti 30USD :D adamın ilandaki resmi google görsellerde arayınca bu adamı buldum çaktım maili shipping dahil 19USD dedi aldım :D ayak dayama ve beyaz 3. fren lambasıda alıcam sanırım :D Asıl bu ruslardan F3 için gemi okuyan yazan program bekliyorum ben :D F2ye yapmışlar otomatik kapı kilidi ecomode göstergede RDS filan açtık :D

not: bu mesaja özellikle ciddi cevap yazılmıştır :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Buna bayildim ya yarin bende ufak tefek siparis vericem bisiler<br />http://imageshack.us/a/img222/5308/15218076.jpg<br /><br />Ozan bide adama direk mail attin degil mi inglizce heralde ?

Evet direk mail, ingilizce. Panjurları gördünmü?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Buna bayildim ya yarin bende ufak tefek siparis vericem bisiler

http://imageshack.us/a/img222/5308/15218076.jpg

Ozan bide adama direk mail attin degil mi inglizce heralde ?

Evet direk mail, ingilizce. Panjurları gördünmü?

Bakamadim herseye maci izliyorum devre arasinda ilk 10 fotoya baktim. Mac bitsin bakicam hepsine.

Heycanlandim ya :D

Adamsin Ozan :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

beyaz fren lambasinin resmini gonder bendeki ile karsilastirayim, eger bendekinin aynisi ise beyazi gonderirim sendekini gonderirsin cebinden de para cikmamis olur. 

:) aynısı olmasına gerek yok abi bendekiyle aynıysa süper olur :)

62414887.jpg

Abi fark şudur:

Bendeki fabrikanın taktığı kırmızı. ST spoileri takınca ondan söküp buna taktım fıskiye dışında fark yok yerine cuk oturdu. Bu arada olası takasa karşılık, bendekinin fıskıyesi bu spoilere göre modifiye edildi, havya ile normal ucu kapatılıp yeni delik açıldı yoksa cama değil yere sıkıyordu.

arkadaşlar bugün beyaz fren lambasını da takıp denedim, şimdilik beyazda karar kıldım. bunlarda fotolar,

kırmızı

dsc6731s.jpg

kırmızı

dsc6734e.jpg

beyaz

dsc6739ut.jpg

dsc6740u.jpg

dsc6741k.jpg

dsc6743e.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.