Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

İlk Kazam :(

Özgür Arduç

Soru

Merhabalar.  Bugün maalesef ilk kazamı yaptım. Üç aracın katıldığı bir kaza. Ben, benim arkamda tofaş marka bir araç ve onun arkasında palio bi araç. Palio tofaşa ışıkta beklerken çarpıyor, tofaşta bana arkadan çarpıyor. Kimsede yaralanma yok. Palionun ön dağıldı, tofaşın arka tampon, ön farlar ve ön tampon dağıldı, benim aracın tamponda 2-3 yerde hafif çizikler (bir kez daha görmüş oldum; imkanın varsa sağlam arabaya bineceksin). Şunu da öğrenmek istiyordum tecrübeli arkadaşlardan: Polis gerekli tutanakları falan tuttu. Ben tamponu boyatmak için hangi yolu izlemeliyim, veya boyatmalı mıyım? Orijinallik açısından. Çizikler çok derin ve yoğun değil. Ayrıca aracım otomatik vitesli. Arkadan darbeden dolayı çok az bir itme durumu oldu. Bu durumun şanzımana zararı olmuş mudur?  Teşekkürler şimdiden...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Bilgi amaçlı yazıyorum:

Arka Tampon             : 840 TL

Boya işlemleri            : 150 TL

Elektrik İşlemleri         : 30 TL

Kaporta İşlemi Genel  : 80 TL

Arka Park Sensörü    : 141 TL

Braket                        : 195 TL

Tespit Parçası            : 47 TL

İşçilik                          : 260 TL

TOPLAM                    :1750 TL 

masraf ile tamiratı yapıldı.

Konu 1 martta acilmis. Sonucu bu gun bildirdiniz. Umarim bu kadar uzun surmemistir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Konu 1 martta acilmis. Sonucu bu gun bildirdiniz. Umarim bu kadar uzun surmemistir.

Tamirat o kadar sürmedi ama ücret kısmı hala devam ediyor maalesef. Sigorta şirketinin servisle anlaşması olmadığı için ücreti ben ödedim, Sigorta şirketi bana ödeme yapacak. Ama hala bekliyorum Görüştüğümde 1 hafta içinde sonuçlanacağını söylediler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.