Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Aracın Fiyatı Ve Kendisi Hakkında Düşüncelerinizi Alabilirmiyim

Arda Başmak

Önerilen Mesajlar

Merhaba değerli forum üyeleri ocak sonuna doğru dizel sedan bir focus 3 almayı düşünüyoruz.Bütçe babamın dediğine göre 45 bin yanlız biraz ısrarla güzel uygun bir araç bulabilirsek 46-47 olabilir diye düşünüyorum :) Babama linki gösterdim daha ucuzlar, boyası var filan diyip geçiştirdi. Sizce araç nasıl fiyatı kendisi yani ısrar etmelimiyim Bu arada 3. resmi koymasaydı buraya yazmazdım bile :D 

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-my-grupdan-2012-ford-focus-1.6-tdci-titanium-acilllll-110200179/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya bende aynı şekilde düşünüyorum bütcemizi yukarı yazdım bu satılırsa bida değil titanium x paket, titanium hayal olur :D

Ama bide Eskişehirden iletişm kurucaz araç Ankarada yani babam kabul edip gittiğimizde araçta filan bişi cıkarsa bida babamdan kurtulamam :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arda kardeşim fiyat çok çok iyi eğer uzun süre kullanacaksınız boya olayına takılmayın sonuçta araç 7 8 yaşına gelip satacağınız zaman boya kimsenin dikkatini çekmeyecek normal karşılanacaktır tabi ki boyanma nedenini öğrenmekte fayda var ama önemli bir darbe olsaydı zaten değiştirirlerdi parçaları 

2012 model olduğu için motorda da sorun olacağını düşünmüyorum sıfırı 70 bine yakın ciddi  olarak düşünün bence servise göstermek kaydıyla hakkınızda hayırlısı..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mehmet abicim yorumun için teşekkür ederim bende aynı senin gibi düşünüyorum bu arabayı bu fiyata alabilirsek ve sorunsuz ise kesinlikle satılmıyacak bir araç ve fatih abimede katılarak akşam babam geldiğinde inşallah yorumlarınızı da gösterirek ısrar edicem hayırlısı bakalım :D Babamda inşallah ikna olur :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mehmet abicim yorumun için teşekkür ederim bende aynı senin gibi düşünüyorum bu arabayı bu fiyata alabilirsek ve sorunsuz ise kesinlikle satılmıyacak bir araç ve fatih abimede katılarak akşam babam geldiğinde inşallah yorumlarınızı da gösterirek ısrar edicem hayırlısı bakalım :D Babamda inşallah ikna olur :)

inşallah kardeşim focus 3 iyidir dizelse çok iyidir hele hele titanium X ise tadından yenmez. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

araba çok uygun fiyata hemde araç x paketliymiş kaçırmayın derim bu fiyata tabi araçta boya dışında herhangi bir sorun yoksa normalde aynı aracın sıfırı 65 bin tl, 2.el 2011-2012 modelleride 57-58 bin tl civarında ...O yüzden bu fiyata kaçırmayın derim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

fiyatı gayet uygun,görünürde araç`ta gayet iyi duruyor.aracın pilakasını isteyin ve sogulatın bakalım ne çıkacak ona göre hareket edin deişen olmadığına göre boyalı olması bu fiyat için pek önemli deil bence önemli olan motor durumu iyi bir kontrolden sonra alınır ve en az 10 yıl kullanılır bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorum için teşekkürler Serkan abi babam geldi yorumları dahil gösterdim ısrar sonuç vermiycek sanırım niye 2 Ocaktan beri durduğunu soruyor madem çok ucuz niye satılmamış diyor ama ısrarlarda ısrarcıyım :)

Teşekkürler Eyüp abi ısrar etmeye devam bakalım hayırlısı :)

Ya bide bişi sorucam aracın plakasını gizlemişler galerinin başka bir satılık aracının fotografında plaka biraz gözüküyor gibi 06 TY 185 olduğunu sanıyorum yardımlarınıza ihtiyacım var :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-my-gruptan-2011-cls-350-cdi-tam-dolu-sorunsuz-110365500/detay/

2. fotografı buyuk boy actıgınızda bıraz bellı oluyor yardım lutfen plakasını sorgulatıcaz bakalım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Galeriyi arayın plakayı sorun söylerler. Bence en güzeli gidin arabayı bir görün sonra gerekli testlere sokun aracı eğer yazıldığı gibi sadece 3 parça boyası varsa motorda sıkıntı yoksa değişen parçası yoksa fiyat gerçekten çok iyi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.