Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Aracın Fiyatı Ve Kendisi Hakkında Düşüncelerinizi Alabilirmiyim

Arda Başmak

Önerilen Mesajlar

siz fotoya bakmadınız galiba aracın iç resimlerinin olduğu fotoya bakarsanız araçta ısıtmalı ön cam olduğunu göreceksiniz ısıtmalı ön cam olan focus titanyumlarda  şuan sunulan titanyumlardan  önce gelmiş demektir ,eğer sonra geldiysede araç tekno pakettir ve yine bu özellikler vardır o zamanki titanyumlarda da zaten aktif sehir içi g.s. ,ısıtmalı ön cam vb. standarttı...otomatik park sistemi sadece opsiyon olarak sunuluyordu ..araçta otomatik park sisteminin olmaması aktıf sehır içi g. sistemi veya ısıtmalı ön camın olmadığı anlamına gelmez ..otomatik park sistemi ayrı satılan bir paketti o zamanlar şimdide smart paketle sunuluyor.bu aracın plus paketten tek eksiği otomatik park ve katlanır aynalar ,fazlalıklarını daha önce saymıştım...bu araçta hem ısıtmalı ön cam hem sehir içi güvenlik sistemi vb özellikler var hemde %100 diyorum .

Isıtmalı ön cam var tamam ben ön park sensörü yerine ön cam yazmışım yanlışlıkla. Ben ikna olmadım, siz de olmadınız. Konuyu uzatmanın bir anlamı olmayacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Park sensörü olmayan araçlarda da Aktif Şehir İçi güvenlik sistemi var diyorsanız bilemem

Aktif şehir içi güvenlik sistemi ile ön park sensörünün alakasını anlamadım....

Bu sistem ayna altındaki LİDAR alıcı-vericileri ile çalışıyor.

Park sensörleri sadece otomatik park sistemi için gerekli... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aktif şehir içi güvenlik sistemi ile ön park sensörünün alakasını anlamadım....

Bu sistem ayna altındaki LİDAR alıcı-vericileri ile çalışıyor.

Park sensörleri sadece otomatik park sistemi için gerekli... 

Resimde görüldüğü gibi o araçta Aktif şehir içi güvenlik sistemi standart değil. Sistemin çalışmasından bahsetmiyorum. Aktif şehir içi güvenlik sistemi, Ön ve arka park sensörlerinin de içerisinde bulunduğu pakete eklenmiş. Bu paketi almadan, sadece Aktif şehir içi güvenlik sistemini istiyorum denilebiliyormuydu manuel vitesli araçlarda?

adszmeg.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abilerim yorumlarınız için çok teşekkür ederim fakat üzülerek söylüyorum ki style plus 42 bin tl lik aracın sahibi başkasından kapora almış ve pazartesi işlemleri yapıcaklarmış az bi farkla kacırdık neyse kısmet değilmiş demek istiyorum teşekkürler hepinize

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Resimde görüldüğü gibi o araçta Aktif şehir içi güvenlik sistemi standart değil. Sistemin çalışmasından bahsetmiyorum. Aktif şehir içi güvenlik sistemi, Ön ve arka park sensörlerinin de içerisinde bulunduğu pakete eklenmiş. Bu paketi almadan, sadece Aktif şehir içi güvenlik sistemini istiyorum denilebiliyormuydu manuel vitesli araçlarda?

adszmeg.jpg

birde bu donanımlara bakın 1. foto şuanki titanyum donanım 2. foto ilk gelen titanyum donanım o zaman standarttı aktif ş.içi

ben zaten ilk gelen titanyumlardan bahs ediyorum standart diye bu gönderdiğiniz foto 2012 de  gelen titanyumların donanımıdır daha sonra bu donanımı da değiştirdiler aktif sehir içini tekno pakete koydular.sizin göndermiş olduğunuz fotodaki donanım 2012 nin ortalarında sunuldu ve çok kısa sürdü.aktif şehir içi ile ısıtmalı ön cam her zaman yanyana olmuştur ayrıca.ısıtmalı ön cam olan titanyumda aktif sehir içide var demektir   bu araçtada ısıtmalı ön cam olduğuna göre aktif sehir içide vardır .bu araç sizin göndermiş olduğunuz fotodaki donanıma sahip değil .yüzde 90 ilk gelen titanyum donanıma sahip araç.

ön arka park sensörü zaten otomatik park sisteminin elemanı ben zaten bu arabanın style plustan tek eksiği otomatik park ve katlanır ayna  dedim  ...ayrıca sizin göndermiş olduğunuz fotoda da ısıtmalı ön cam ve aktif sehir içi yan yanadır...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

attachicon.gif1.jpg

attachicon.gif2.jpg   birde bu donanımlara bakın 1. foto şuanki titanyum donanım 2. foto ilk gelen titanyum donanım o zaman standarttı aktif ş.içi

ben zaten ilk gelen titanyumlardan bahs ediyorum standart diye bu gönderdiğiniz foto 2012 de  gelen titanyumların donanımıdır daha sonra bu donanımı da değiştirdiler aktif sehir içini tekno pakete koydular.sizin göndermiş olduğunuz fotodaki donanım 2012 nin ortalarında sunuldu ve çok kısa sürdü.aktif şehir içi ile ısıtmalı ön cam her zaman yanyana olmuştur ayrıca.ısıtmalı ön cam olan titanyumda aktif sehir içide var demektir   bu araçtada ısıtmalı ön cam olduğuna göre aktif sehir içide vardır .bu araç sizin göndermiş olduğunuz fotodaki donanıma sahip değil .yüzde 90 ilk gelen titanyum donanıma sahip araç.

ön arka park sensörü zaten otomatik park sisteminin elemanı ben zaten bu arabanın style plustan tek eksiği otomatik park ve katlanır ayna  dedim  ...ayrıca sizin göndermiş olduğunuz fotoda da ısıtmalı ön cam ve aktif sehir içi yan yanadır...

Tamam Çağlar kardeşim, teşekkürler. Donanımlar çok değişmiş, yetişemiyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.