Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Aynalar Buz Tuttu...

saner can

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
Araç 2 gündür yatıyordu. Aynalar tamamen buz tutmuş. Kumandayla kapıları açsam, aynalar otomatik açılacağından dişlileri v.s. zarar görür mü? Kumandanın düğmesine basamadım korkudan.

size önerim araçtan inerken ,aynaları aracın içindeki düğmeden kapatın .Kumandadan açtığınızda tekrar aynalar açılmayacaktır,daha sonra araca tekrar bineceğiniz zaman aynaları temizleyin aynalar ısınsın ondan sonra aracın içindeki düğmeden tekrar açın aynaları..Bu kışın karlı günlerde katlanır aynalı focus sahipleri için yapılacak önemli işlerden birisi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
size önerim araçtan inerken ,aynaları aracın içindeki düğmeden kapatın .Kumandadan açtığınızda tekrar aynalar açılmayacaktır,daha sonra araca tekrar bineceğiniz zaman aynaları temizleyin aynalar ısınsın ondan sonra aracın içindeki düğmeden tekrar açın aynaları..Bu kışın karlı günlerde katlanır aynalı focus sahipleri için yapılacak önemli işlerden birisi

Öyle yaparım ama şu an araca binemiyorum. Kapıları açsam aynalar zarar görür mü?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Öyle yaparım ama şu an araca binemiyorum. Kapıları açsam aynalar zarar görür mü?

aynaları temizleyin iyice ondan sonra açın birşey olmaz geçenlerde bende unutmuştum önceden kapatmayı .sabah aynalar biraz donmuştu açtım birşey olmadı biraz temizleyin sizde aynaları açın ondan sonra bir sorun çıkmaz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yahu bu araba Almanya^da da, İsveç'te de Rusya'da satılmıyor mu?

Oralarda aynalar donmuyor mu?

Üretici aynaların donmasını düşünmemiş midir?

Açın girin kullanın gidin...

Bir şey olursa da Ford'u dava edin ihmalkarlık ve tedbirsizlikten, kullanıcı kılavuzunda aynaların donmasına yönelik bir ibare koymadıkları için...  :kıhkıh:

Yani ben öyle yapardım!

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kitapçıkta birçok yerde aşırı yükleme ısınma olursa bazı aksamın çalışmayacağı yazıyor. aynaların kendi kendini kıracağını zannetmiyorum sonuçta elektronik bir araç ve elbette bunlar düşünülmüştür. birde aynaları ısıtın açın mantığı bence yanlış çünki ısınan kısım ayna camıdır, motoru değil..  :bye:

Tuğra Kahraman tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Yahu bu araba Almanya^da da, İsveç'te de Rusya'da satılmıyor mu?

Oralarda aynalar donmuyor mu?

Üretici aynaların donmasını düşünmemiş midir?

Açın girin kullanın gidin...

Bir şey olursa da Ford'u dava edin ihmalkarlık ve tedbirsizlikten, kullanıcı kılavuzunda aynaların donmasına yönelik bir ibare koymadıkları için...  :kıhkıh:

Yani ben öyle yapardım!

Dediğiniz gibi yaptım. Çatır çutur sesler geldi kırarak açtı vallahi. Birşey olmadı aynalara ama ne yalan söyleyeyim içim gitti seslere...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Dediğiniz gibi yaptım. Çatır çutur sesler geldi kırarak açtı vallahi. Birşey olmadı aynalara ama ne yalan söyleyeyim içim gitti seslere...

Geçmiş olsun, sesler buzların kırılmasından geliyor aynanın değil....

Katlanır aynan mı var derdin var  :kıhkıh:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Geçmiş olsun, sesler buzların kırılmasından geliyor aynanın değil....

Katlanır aynan mı var derdin var :kıhkıh:

Allah'tan bende yok :)

Sanki kar görüyoruz....

Serdar yaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Abi birde aynaların katlanan kısımlarına silikon gres sık, biraz saçma ama katlandıktan sonra naylon poşet geçirebilirsiniz suyu karı engeller düşüncesindeyim... :hmm: benim araç garajda olduğu için bu tür sorunum olmuyor ama sizlere fikir vermesi açısından söyleyeyim dedim... :naughty:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.