Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Türkiye Kupası 10. Kez Galatasaray'ın -Kadın Basket-

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı, Spor Toto Türkiye Kupası Sekizli Final üçüncü ve son maçında (Final) Fenerbahçe ile karşılaştı. Antalya'da bulunan Kepez Belediyesi Spor Salonu'nda mücadeleden 74-72'lik skorla galip ayrılan takımımız 21. kez düzenlenen Türkiye Kupası'nı müzesine götürdü. Maçın en değerli oyuncusu son saniye basketini kaydeden Sancho Lyttle seçildi.

Tebrikler Dişi Aslanlar

64093_481955988529768_1910816379_n.jpg

602852_481955688529798_612999294_n.jpg

248710_481955215196512_1280046073_n.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Avrupa maçı olsa tamam iyi hoşta bu olmamış bence. GSli olduğu kadar Fenerlide var bu forumda

Sabri spor bölümüne ne açalım ? 

Futbol yok dedik onu uyguluyoruz zaten, sen kazanınca gel sende aç abi başlık kimseyi tutan yok ki ? var mı ?

Olay fb değil ki, şampiyonluk başlığı kazandı başlığı değil

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri spor bölümüne ne açalım ? 

Futbol yok dedik onu uyguluyoruz zaten, sen kazanınca gel sende aç abi başlık kimseyi tutan yok ki ? var mı ?

Olay fb değil ki, şampiyonluk başlığı kazandı başlığı değil

İşte bunu için olmamış dedim :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Avrupa maçı olsa tamam iyi hoşta bu olmamış bence. GSli olduğu kadar Fenerlide var bu forumda

gayet doğal bence ne var ki bunda? fenerbahçeyle ilgili olumsuz ne gördünüz de rahatsız oldunuz anlamadım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anlamadım. Ne olmamış niye olmamış? 

Haber bu sabri sevinme eğlenme başlığı mı ? fenerle ne alakası var

Tartışma olur diye dedim. Futbol fanatiği değilizki biz komple spor klübü taraftarıyız :) neyse uzicak şimdi kalpler kırılmasın tebrikler ezeli rakip ebedi dost :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tartışma olur diye dedim. Futbol fanatiği değilizki biz komple spor klübü taraftarıyız :) neyse uzicak şimdi kalpler kırılmasın tebrikler ezeli rakip ebedi dost :)

Valla sabri kurallara uymayanı 1 kere uyarırız  sonrası malum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.