Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Ön Cam Rezistans Arızası

hamit bilgi

Soru

ön cam artık buhar gidermemeye ve iz bırakmaya başladı resimdeki gibi. servis garanti kapsamında değişimi onayladı 1 hafta içinde değişim yapılacak. cam fiyatı 1.100 tl artı işcilik vsvs 1.500' e yaklaşıyor. garanti kapsamında olmasa kasko şirketleri bunu karışlarmı merak ediyorum.

hmnbz.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Bozulan cami karsilamaz. Ama kirilan cami karsilamak zorunda.

bozulunca kırarız orası  kolay da :) maliyet olarak karşılar mı , serhat cevapladı gerçi sanırım firmaya göre değişiyor

Rezistanslar enine yerleşmiş durumda; camdaki izler dikine?

benimkiler dikine geceleri gözleri farkediliyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Ben yanılıyor olabilirim ozaman.

Garantiden değişecek olmasına; zorluk çıkarmamalarına sevindim. 

hiç zorluk çıkarmadılar bende şaşırmadım değil aslında :) "çok sık gittiğim için"  samimi olduk artık !! belki ondandır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

benimkide böyle gideriyor , ama sonra komple o buhar bitiyor ...  eskiden bu şekil yapmazdı ama ben problem etmedim ...  sonuç olarak yeni taktıracağınız camda

zamanla bu hali alacak ,  

bence ön cam söktürüp tekrar taktırmak riskli bir karar ...  nedense ben asla fabrikasyon gibi takılamayacağını düşünüyorum ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
benimkide böyle gideriyor , ama sonra komple o buhar bitiyor ...  eskiden bu şekil yapmazdı ama ben problem etmedim ...  sonuç olarak yeni taktıracağınız camda

zamanla bu hali alacak ,  

bence ön cam söktürüp tekrar taktırmak riskli bir karar ...  nedense ben asla fabrikasyon gibi takılamayacağını düşünüyorum ...

kış aylarında her sabah ve akşam ön cam komple buhar oluyor klimayı cama verince gidiyor her arabada olduğu gibi ancak camdan alınca klimayı resimdeki gibi oluyor. direk rezisdansı çalıştırsam  banamısın demiyor.sonuçta olması gereken bir özelliği orjinali bozulmasın diye neden kullanmayalım ki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu kadar net bir arızada niye zorluk çıkarsınlar ki...?

genelde öyle bir algı vardır ya garantili arabalara karşı. son raddeye gelmedikçe değişim vsvs yapılmaz diye o açıdan. yoksa dediğiniz gibi olay bariz ortada.

Hatta kırılan camda kasko rezistantsız cam takıyor :)

kasko orjinali ne ise o karşılamak zorunda değil mi. örnek kaza yapsak kapı  değişmek zorunda kalsak kasko şirketinin çıkmacıdan yada yan sanayiden kapı taktırması gibi bişey olmuyor mu. yoksa ben mi yalnış benzetme yapıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim Clio marka hasarlı aracımı Antalya Oto King e bırakmıştım. Aracımın kapısını, kapı camını, plastik parçaları v.s. kasko şirketi yan sanayi taktırmıştı. Hatta parçaları İstanbuldan kendi anlaşmalı parçacısından kargoyla getirtip taktırmıştı. Ben olayı aracı almaya gittiğimde öğrenmiştim. Biraz bozuk attım ama öylece aracı almak zorunda kalmıştım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.