Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Alıp Pişman Olanlar

semih yılmaz

Soru

Focus 3 alarak iyi bir seçim yaptığımı düşünerek sürekli kendimi kandırdığımı farkettim. Bence verdiğim paraya değecek bir araba değil.Sebeplerine gelince; 

-Nerdeyse 60000 tl verdiğim full donanımlı arabada park sensörü yok sonradan taktırdım.

-Bu boyutta bir araba için bagajı çok küçük, arkadaşlar gördüğünde dalga geçtiler bu ne böyle polo kadar bagaj diye

-Pek çok ek yerinde hata var tam temas etmiyor

-Şöför kapısının kapı fitili aldığımda atmıştı, değiştirdiler sonra yine attı

-Daha 1 yaşını doldurmamış arabanın direksiyonundaki çakma krom görünümlü kaplama soyuldu kabardı

-Geçenlerde sağ ön çamurluğu vurmuştum amortisor vs aksamı değiştirdiler. Sonra ses yaptığı için gittim amortisor kulesi mi arızalıymış onu da değiştirdiler.Şimdi yine ses yapıyor bilmem bu sefer neyi değiştirirler.Yani anlayacağınız serviste de iş yok

-Sıfır araba aldım arıza çıkarmasın diye en az 10 kere servise gittim böyle bi rezalet var mı 

-2 arkadaşıma da focus aldırmıştım şimdi hem kendim hem de onlar için pişmanım.Keşke golf alsaydım ya da insignia 1.4 alıyordum sonradan vazgeçtim onu alsaydım.

Bıktım servise gidip gelmekten 99 model polom vardı servise bile uğramazdım. Arabamı satışa çıkarıyorum sizce ne kadar eder

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
Boyle sacma konu olur mu yahu hemde kac sayfadir yazilip ciziliyor. Pisman olan satar baska markaya gecer, memnun olan biner keyfine bakar bu kadar basit cok uzatiyorsunuz konuyu.
Aynen... Başka markaya geçenler sorunsuz bir hayat sürüyor sanılmasın. Maalesef benzer sorunlar, belki de daha fazlası var. Benim biraderde full BMW 320d vardı. 15-20 bin lira masraf yaptı, yine de istediği gibi olmadı. Her gün ayrı bir sorunla karşılaşıyordu. Sattı sonunda. Gitti 90 bin küsur verip sıfır VW CC aldı. Daha 1000 km yapmadı ama kapılarında ses var falan diyor şimdi.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Uzamasına uzasın da. Kısır döngü maalesef. Birde ikili atışmalar okuyoruz dunden. Konu BENCE maksadını astı.Ha birde konu adı " Focus 3 alıp pişman olanlar " pişman olanlar Parmak kaldırsın. Veya "BEN" deyip geçsin. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Aynen... Başka markaya geçenler sorunsuz bir hayat sürüyor sanılmasın. Maalesef benzer sorunlar, belki de daha fazlası var. Benim biraderde full BMW 320d vardı. 15-20 bin lira masraf yaptı, yine de istediği gibi olmadı. Her gün ayrı bir sorunla karşılaşıyordu. Sattı sonunda. Gitti 90 bin küsur verip sıfır VW CC aldı. Daha 1000 km yapmadı ama kapılarında ses var falan diyor şimdi.

Sonuç olarak ne kadar mükemmel üretilmeye çalışılırsa çalışılsın beklentilerin çeşitliliğine ulaşılıpta herkesi memnun etmek imkansızdır.Zevk meselesi zor iş kimi mercedes sever kimi bmw kimi siyah sever kimi beyaz, esmer sarışın misali.Bu konu da böylesine uzar gider.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İyi de wv yeni golfe hiç mi arge yapmadı?

Bu saydığın artan maliyetler onlara uğramadı mıki yeni golfü eski ile aynı fiyata hatta daha ucuza denilebilir (tsi si atmosferikle aynı fiyata) satabiliyor ^ ^_^

Valla şu yazılan çok doğru  :fiyatları talep belirliyor.

Focusclub değil zenginler kulübü olmalıydı buranın adı :)

Nasil ayni fiyata satiyor? Eski golf 1.6 102 hp 38 bin liraydi, yenisi ortada yok ve 42 bin lira..

%10 luk fark var. Ogretmenlere fazla para veriyorlar diyorum itiraz ediyorsun..

VW ile ford ayni degil. VW hem daha akilli, hem daha pratik hemde rasyonel cozumler uretiyor. Bir seyi gelistirdimi en az 4 markada kullaniyor. Oyle 3-5 gun falanda degil.. 30-40 sene falan.. (bknz: 1.6 102 hp hitler motor)

baska sehirdeki bi servise de gittim yakup bey.neden aptal diyorum bu adamlar seni aptal yerine koydugunu zannederek basından savma politikası izliyor.ben aynı sorundan 10 defa geldıysem ve sen bunu beceremedıysen aptal bahaneler uydurmak yerine gerekli yerlerle iletişime gecersin ama öyle bir ugrasları yok.soruna gelince daha önce de bahsetmıstım.benım aracım SAKİN kullanımda 6.viteste özellikle hız 120km/s iken olmak üzere 110km/s-130km/s hızları arasında teklme yapıypr.bu tekleme nasıl birsey derseniz.anlık yakıt kesiyormus gibi,yada aracın yakıtı biterken(özellıkle lpgli araclardaki gibi) yaptıgı teklme gibi 1-2 saniyeliğine arac tekleme yapıp sonra yola devam ediyor.bu sorunu belli periyotta ve benım farkedebıldıgım özel bir durumda yapmıyor.ne zaman neye göre yaptıgı belli değil.özellıkle sehırler arası uzun yolculuklarımda bunu farkedebılıyorum.kimi zaman 500 km kesıntısız yapıyorum hıc yapmıyor,kimi zaman 100kmlık yolculukta defalarca yapıyor.bunun bana ne gibi bir zararı oldugunu sorarsanız kullanımda biesey farkettirmıyor ancak ben bu sorunun basit birseyden kaynaklanmadıgını ve ileride -garanti bittiğinde- somut ve buyuk bir sorun olarak karsıma cıkmasından korkuyorum

Bahsettiginiz seyin adi missfire.. google larsaniz olasi nedenleri hakkinda 10 yuz milyon baloncuk tadinda cevap bulabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
focus 2,5 36,focus 3 51 yine wv insaflıymış 3 bin lira koymuş fark :P

Olmayana 3 bin olana ? :zha: 

Konuyu dağıtmayalım en iyisi, arkadaş fiyat sormuş bizde söyledik... Şimdi firmadan rahatsız olanlar ford.com.tr'ye mail çeksin :yeah: hadi bakalım :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.