Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Havalandırma Kanallarına Takılan Aparatlar Hakkında

Özgür Arduç

Önerilen Mesajlar

Merhabalar. Arabam hoş koksun diye aşağıdakine benzer oto parfümü aldım, hava kanallarına takılan türden. Sonu aşağıda yer alan fotoğraftaki gibi oldu. Düşünenler veya halihazırda kullanan varsa vazgeçsin

:)

gwxnh.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha öncede aynaya asılan zımbırtıların sıcakta bırakıldığında verdiği zararlardan bahsedilmişti. Sanırım Bora abinin başına gelmişti, garantiden değiştirmişlerdei diye hatırlıyorum.

Dikkat etmek gerek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha öncede aynaya asılan zımbırtıların sıcakta bırakıldığında verdiği zararlardan bahsedilmişti. Sanırım Bora abinin başına gelmişti, garantiden değiştirmişlerdei diye hatırlıyorum.

Dikkat etmek gerek.

Evet aynen öyle oldu Mertcan..Kapı koluna asmıştım ve kapı kolunun boyasını soymuştu...Bu kokuları arabanıza asmayın.aynaya asmayın zamanla içindeki kimyasal sıvı hale dönüşüp ön konsola teybin üzerine vs akıyor ve eritiyor..Bu kokularağır kimyasal maddelerden yapılıyor ve doğrudan akciğer kanserine sebeb oluyor..Aynı kot pantolon taşlayanların ciğerleri gibi oluyor,sakın aracınıza araç kokusu falan sıkmayın,küçük alanda molküller daha tehlikeli olur...İlla güzel koksun istiyorsanız meyve kabukları ya da kaliteli parfüm numuneleri gibi materyaller kullanın...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet aynen öyle oldu Mertcan..Kapı koluna asmıştım ve kapı kolunun boyasını soymuştu...Bu kokuları arabanıza asmayın.aynaya asmayın zamanla içindeki kimyasal sıvı hale dönüşüp ön konsola teybin üzerine vs akıyor ve eritiyor..Bu kokularağır kimyasal maddelerden yapılıyor ve doğrudan akciğer kanserine sebeb oluyor..Aynı kot pantolon taşlayanların ciğerleri gibi oluyor,sakın aracınıza araç kokusu falan sıkmayın,küçük alanda molküller daha tehlikeli olur...İlla güzel koksun istiyorsanız meyve kabukları ya da kaliteli parfüm numuneleri gibi materyaller kullanın...

:yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.