Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Mp3 Ve Usb Bellek

Mehmet Demir

Soru

aracı teslim almadan usb belleğin derdine düştüm..

aracınızda müziği en çok nasıl dinliyorsunuz. cd-aux-usb.. performansları yani ses kaliteleri açısından

fark var mı?

asıl sorum ise fcs3 teki standart müzik sistemi en çok kaç gb usb belleği tanıyabiliyor?

bugün çok küçük usb bellek buldum ama 8 gb dı..

yeni focusların kullanma kılavuzu nette veya forumda var mı? "kılavuz" diye aratnca birşey çıkmadı..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Merhabalar

Aslında benim sorunumda herkesin sorununun tersi.Ben de klasörleri karıştırmadan çalsın istiyorum.Mesela Türkçe ler ayrı Yabancı mp3 ler ayrı dosyalarda.İstediğimde Türkçe klasörün içindekileri istediğimde yabancı içindeki mp3 leri dinlemek istiyorum.Fakat Sony ses sistemi seçeneklerinde klasör olarak çal yok yada ben göremiyorum.Bu sebeple hepsini çal seçeneği yada ayrı ayrı usb kullanmak zorunda kalıyorum.2013 Focus bendeki acaba benim Sony de güncellememi yapmam gerekiyor.Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2012 focus standart müzik çalarda usb belleğe yeni mp3 dosyalar,klasör attığım zaman hemen liste güncellenmiyor. Sildiğiniz bir parçayi açmak isteyince çalma listesinde güncelenneme yapabildim. Bunun başka bir yolu varmı. Çıkar tak yapınca düzelmiyor. Her zaman dosya silimiyorum. Sınır bozucu bir durum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2012 focus standart müzik çalarda usb belleğe yeni mp3 dosyalar,klasör attığım zaman hemen liste güncellenmiyor. Sildiğiniz bir parçayi açmak isteyince çalma listesinde güncelenneme yapabildim. Bunun başka bir yolu varmı. Çıkar tak yapınca düzelmiyor. Her zaman dosya silimiyorum. Sınır bozucu bir durum.

Böyle bir sorun gözlemlemedim. Ben her USB'yi değiştirdiğimde yeniden liste oluşturuyor. Ama araba için ben de iki USB var. Bir tanesi evde durur. Güncelleyince arabadaki ile değiştiririm.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.