Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Biri Otomatik Park Mı Dedi?

ufuk özdemir

Önerilen Mesajlar

Otomatik vitesli ve elektronik park freni olan bir arabada çok da zor olmayan bir durum bu.

Asıl önemli olan direksiyon direk sabit, yani herhangi bir manevra yapmadı, sistem sadece düz gitme üzerine, yani eğer adam yandaki araca paralel çekemese dalabilme ihtimali var galiba. En azından bana öyle geldi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Çok eski bir teknoloji bu. Arabanın ön camına bir sensör, garajın duvarına da bu sensörün uzaklığını ayarlayabileceği bir işaret, levha koyuyorlar.

Açıkçası göründüğünden çok daha komplike olsa da ben bugünün teknolojisine göre etkilenilecek bir şey olduğunu düşünmüyorum .

Google'ın yayaları görebilen insansız araçları ortalarda dolanırken bu ne ki :). Tabi birde atarlı atarlı sürebilen versiyonu var yine Google'ın geliştirdiği ve ciddi hızlı gidiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.