Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Smart Paketli Aracın Ekranları Hakkında Bilgi

Yalçın Oruç

Soru

Arkadaslar merhaba araniza yeni katildim tanisma bolumune falan giremedim en yakin zamanda o islemleri halledecegim.

Yeni ford focus titanium 1.6 tdci hb smart paketli aldim arac suan showroomda yarin teslim alacagim. Tirdan iner inmez araca bakmaya gittim ilk gozume carpan sony muzik sistemli olmasina ragmen gostergelerin oldugu bolumdeki ekranin eski tip olduguydu ancak ortada bulunan ekran daha buyuktu ve galiba renkliydi acma firsatim olmadi. Acaba ford pakette degisiklikmi yapti yoksa bir hatami var yardimci olursaniz cok mutlu olurum acil cunku yarn araci teslim alacagim. Iyi forumlar dilerim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 15 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Nomalde o renkli ekran TEKNO paket için gerekli bir özellik ama şuana kadar gördüklerimizde o olmaksızın ekran büyük çıkmıştır..

Belki hatadır belki artık öyledir..

Donanım listesinde bu tür şeyler olmadığı için birşey demek zor.

Hayırlı olsun..

BAŞLIK DÜZENLENMİŞTİR.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Çok sayıda farklı donanım özellikleri ile gelebiliyor araçlar.

Sony varsa yeter, varsın göstergedeki ekran küçük olsun.

Zaten ben bu ekranı beğenmedim diye arabayı iade alacaklarını ya da sizin vaz geçeceğinizi düşünemiyorum.

Ortadaki ekrana çok taktıysanız 500 TL'ye değişebiliyor, bazı parçacılarda var, detaylar forumda da var.

Güle güle kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kadranin ordaki renkli degil o acildi bide kucuk ama ortadaki digerlerinden farkli buyuk ve tft ekran galiba navigasyon gibi ama acilmadi o yuzden net birsey soyleyemiyorum teslimat sonrasi resimlerini ceker yollarim sizlere. Ilgi ve alakaniz icin cok tesekkur ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

arkadaşlar focus yine yenilemiş kendisini bayideki satış danışmanının söylemiş olduğu bu. onlarında ilk gördüğü yeni focus benimki imiş. kadrandaki eski tip ama ortadaki yeni tip resimleri yükleyebildim galiba şimdi atıyorum.

ayrıca içinde de değişikliler yapılmış dedi satış danışmanı sunroof düğmesi falan farklıymış öncekilere göre.....

imag0413t.jpg

imag0412su.jpg

Yalçın Oruç tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

demek ki neymiş tit+smart yeterli değilmiş..Otosan yedirir mi size ucuza.

Hadi burdan yakın tit+smart+tekno almanız şart. Gözünüzün önündeki ekran da büyüsün diye.

Almışken X de alın .

Kaç oldu fiyat ? :D

Daha da sunroof yok maket araba lastiği gibi 16 jant var vs.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Evet 2 ekranı da değiştirmiş biri olarak: asıl olan sürüş zevki.

1.6 EB almadığıma üzülüyorum çoğu zaman :(

O bende de var.

21 yasindasin ilk arabani aliyorsun +65 hp 4.000 lira daha ucuz yakit dert olur diye dizel al :) Olucak iş mi :)

Sabri Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İşte size otosan kazığı...Smart paket alıyorsun ama gösterge ekranı dandik çıkıyor....Bir de kadrandaki benzin ve gararet yazılarının biçimi mi değişmiş? Kadranlarda sanki daha bir sade basit gibi göründü gözüme birden?

eskisini çıkarıp baktımda benzin ve hararet yazıları büyümüş sanırım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.