Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Profesyonel Boya Koruma

Önerilen Mesajlar

maşallah :) yani nano uygulamaa çok güzeldir pasta hare giderici yapılır

sonra 2 çeşit nano ürün sırasıyla vurulur hiç bi şekilde kolay kolay çizemezsin aracı, parlaklığı çok uzun süre gider

eğer eliniz aşırı yatkınsa bu işlere yapabilirsin , fiyata gelince o kısım tartışılır

Elim azıcık yatkın olsa hiç uğraşmıycam yıkatıp kapalı otoparka çekip sırasıyla gerekli işlemleri yapıcam da bundan sonra her hafta bir şeyler var zamanım olacağını sanmıyorum. Bir de 7-8 ay etkili deniyor ki zaten önümüzdeki yaz bu işlere başlıyacağım için son kez koruma adına böyle bir yatırım yapmanın peşine düştüm de hala çok kararsızım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

doğrudur 7 8 ay 1 yıla kadar dayanıyor fiyatta biraz pazarlık yap bence , sonaxtamı yaptırcaksın ?

Yok Boom Garage diye bir yer başka bir forumda gördüm Ankara'da işini iyi yapan naidr bir kaç yerden biri gibi görünmekte. Pazarlık da yapsam en fazla 500'e iner gibime geliyor.

İkinci alternatif olarak bu bütçeyi detaylı temizlik malzemelerine ayırmayı düşünüyorum da yıkama yapacak bir yer yok malesef.Başka bir yerde yıkatıp sonra kendim girişsem ne kadar etkili olur onu bilmiyorum.

Ankara'da önerebileceğiniz alternatif bir yer var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kardeşim hayırlı işler, insanın sevdiği işlerden para kazanması gibisi yoktur.

Bu arada bu işi uzmanlarına yaptırın, servislere değil çünkü geneli ne olduğu belirsiz ürünlerle 3-4 liralık sarfiyat ve özensizlikle iş yapıyorlar.

abi sağolasın , kimseyi kıramayıp yetişemeyince böyle bi karar aldım bakalım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

85+82+66 + 34 detaling (kill'de yapmamız gerekiyodu ancak o an stocklarımızda yoktu :) )

Diğer konularda işlemler olduğu için buraya bitmiş halini , diğer fotolarıda sadece link olarak koyuyorum en alttadır

26203344967913729317632.jpg

Uploaded with ImageShack.us

26348345020643447522064.jpg

48176445020606646601332.jpg

img3415i.th.jpg

img3411c.th.jpg

img3409s.th.jpg

img3408b.th.jpg

img3407p.th.jpg

img3406kc.th.jpg

48176445020606646601332.th.jpg

img3399a.th.jpg

img3400od.th.jpg

img3401r.th.jpg

img3402rt.th.jpg

img3404vy.th.jpg

img3405qy.th.jpg

26348345020643447522064.th.jpg

img3422w.th.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Ataköy Plus AVMnin otoparkinda bulunan sosyete oto yikamacisindan 200 lira fiyat aldim boya koruma için hangi marka soramadım ama bilindik bir markadir büyük ihtimal. Baktim arabasina onem veren herkes yaptiriyor haftaiçi yaptiricam bakalim nasil olacak :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ataköy Plus AVMnin otoparkinda bulunan sosyete oto yikamacisindan 200 lira fiyat aldim boya koruma için hangi marka soramadım ama bilindik bir markadir büyük ihtimal. Baktim arabasina onem veren herkes yaptiriyor haftaiçi yaptiricam bakalim nasil olacak :)

Bir arkadaşım bu işlere çok meraklıdır. Gerçekten kaliteli malzemelerle o paraya yapmazlar gibi geliyor. Yurtdışı ve yurtiçi fiyatlardan bahsetmişti bana. Kendin yapsan en iyisi bile o para tutmaz ama bu esnaf o malzemeyi kullanmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir arkadaşım bu işlere çok meraklıdır. Gerçekten kaliteli malzemelerle o paraya yapmazlar gibi geliyor. Yurtdışı ve yurtiçi fiyatlardan bahsetmişti bana. Kendin yapsan en iyisi bile o para tutmaz ama bu esnaf o malzemeyi kullanmaz.

Dandik malzemelermidir diyosun abi ? Serviste 150 lira dediler boya korumaya

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

en son(yaza doğru) ankara yetkili meguiars ta o fiyattı.

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sadece hiç bir işlem yapmadan yıkayıp boya koruma mı yapıyorlar yoksa kil veya benzeri yöntemleri uyguluyorlar mı?

Benim önerim nano boya korumayı araştırman. Bunların yaptıkları uzun süreli gitmemekte ama nanolar en az 6 ay gidiyor ve kuş sıçmış kedi işemiş umrunda olmasa da oluyor :). Fiyat tabi biraz tuzlu ama fiyat/performans olarak 2-3 katı olabilir normal boya korumaya göre.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

selamlar.. ford aracımı bekliyorum almak için. aranıza yeni katıldım.

boya koruma cilaya göre ne kadar etkili bilemiyorum.

ben önceki aracımı 6 ayda bir cilaladım turtle wax ice ve hard shell ile

oldukça iyi sonuçlar aldım.. bana maliyeti sadece 25 tl lik şişenin yarısı.. ice çok daha pahalı ama ice ürünleri daha çok güneş ve yağmurdan koruyor,

daha etkili korumaya sahip değil fakat ayakkabınızı cilalar gibi kolayca cilalayabiliyorsunuz..kıvamı biraz daha koyu su gibi..bir

şişesi ile 5 kere cilalarsınız arabayı..

uzun yolda taş vuruyor arabaya boya koruma veya her ne yapılırsa yapılsın ne kadar etkili olabiliyor şüpheli..

boya koruma veya cilayı arabanın farına uyguluyor musunuz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

selamlar.. ford aracımı bekliyorum almak için. aranıza yeni katıldım.

boya koruma cilaya göre ne kadar etkili bilemiyorum.

ben önceki aracımı 6 ayda bir cilaladım turtle wax ice ve hard shell ile

oldukça iyi sonuçlar aldım.. bana maliyeti sadece 25 tl lik şişenin yarısı.. ice çok daha pahalı ama ice ürünleri daha çok güneş ve yağmurdan koruyor,

daha etkili korumaya sahip değil fakat ayakkabınızı cilalar gibi kolayca cilalayabiliyorsunuz..kıvamı biraz daha koyu su gibi..bir

şişesi ile 5 kere cilalarsınız arabayı..

uzun yolda taş vuruyor arabaya boya koruma veya her ne yapılırsa yapılsın ne kadar etkili olabiliyor şüpheli..

boya koruma veya cilayı arabanın farına uyguluyor musunuz?

taş darbe vs hasarına bunların en ufak etkisi olmaz. her cila/wax fara uygulanmaz üzerindeki etiketi okuyun yazmıyorsa uygulamayın. ben ice ı plastikler dahil heryere uyguluyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ank. da olanlar için, geçen hafta bakıma gittiğimde banada teklif ettilier.yeni bir kampanya başlatmışlar boya korumada ve baya detaylı olduğu verdikleri reklam kağıdındaki yapılanlar listesinin uzunluğundan anlaşılıyordu..550tl ye tabii bu indirimli fiyat...Yer turoto bilginiz olsun..........

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.