Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ankarada Focus 3 Için - St Spolier, Tft Gösterge, Sony Panel Vs

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar bende taktırdım çok havalı bişe oldu.Yanlız dikkatimi çeken showroom da bi tane yani benzinli araç vardı onunda büyük renkli ekran vardı yanlız onun yakıt ve hararet göstergeleri daha değişikti bizlerde ki yeni taktırdıklarımız eski göstergelerimzden.Ford son anda yine vole vurdu diyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bende taktırdım çok havalı bişe oldu.Yanlız dikkatimi çeken showroom da bi tane yani benzinli araç vardı onunda büyük renkli ekran vardı yanlız onun yakıt ve hararet göstergeleri daha değişikti bizlerde ki yeni taktırdıklarımız eski göstergelerimzden.Ford son anda yine vole vurdu diyorum :)

Nasıl?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bora abi bunu yazmış sende fiyatlar yukarda yazılmış diye tastiklemişsin :D 400tlye aldığıda Mertol abiden alınma 2 tanede çatlağı var :)

Benden alınma değil yahu o nereden çıktı. Pendik te bir çıkmacı da buldum, Boraya söyledim, onun adına adamla pazarlık yapıp aldım ve direk kargoladım. Kaldı ki aldığımızda çatlak olduğunu Bora da bende biliyorduk. Aman diyeyim ihale benim üstüme falan kalmasın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benden alınma değil yahu o nereden çıktı. Pendik te bir çıkmacı da buldum, Boraya söyledim, onun adına adamla pazarlık yapıp aldım ve direk kargoladım. Kaldı ki aldığımızda çatlak olduğunu Bora da bende biliyorduk. Aman diyeyim ihale benim üstüme falan kalmasın.

Abi özet geçince öyle olmuş yoksa senle ilgili bişey kastetmedim :) seni tanıyoruz biliyoruz :)

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dizel kalmadı diye söylemişlrdi,bende başka neler var diye gittim akşam üstü,parçalara bakarken tesadüf eseri bir göstergeyi elime aldım,birde n göreyim !! Sağlam Dizel Göstergesi !!! Satan arkadaş (Ümit ismi) bile şaşırdı, """aaa,nasıl yaa,ben dizel bitti diye onlarca arayana yok dedim sen nasıl buldun bunu abi" dedi...eheheheheeeee...sihirliyim ben,yaratırım :))) 260 göstergeli olanın çerçeve nikelajı kırık,o yüzden pek alınası gibi gelmedi bana....Benzinli Geniş gösterge elinde 4 tane var....Bi-Xenon hemde mrcekli farları dahil 2 takım var elinde,led hatchback stoplar,kör nokta uyarı sistemli yan aynalar, otomatik klima panelleri,spoilerlar(hatchback) ,ışıklı yan aynalar, trend ve comfort donanımlı arkadaşların kullanabileceği bizdeki geniş orta ekranlar ve paneller ,led iç ışık lambaları var elinde....Gerçekten bir çok elektronik focus prçası mevcut...Bunun yanında Fiesta sony paneli, C-Max geri görüş kamerası da elinde mevcut..Yeni parçalar da 1 haftaya kadar gelecekmiş....Oldukça makul fiyatlara satıyor....

Fotolarda geliyor,bekleyin pilis....

Bora A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi dükkanın altını üstüne getirmişsin :D

cmax kamerası yenimi gelmiş? parça numarasını bulmaya çalışçam filan demişti bugun.

Yanlış hatırlamıyorsam elimde var da focusa uyarmı onu bilmiyorum dedi galiba ya da gelecek dedi,tam hatırlamıyorum ama ben ilgilenmediğimden detay sormadım...Daha çok şeyde vardı da ben biraz geç gittim ama yarın yine gidebilirim duruma göre...Fakat fa ve led arka stop bakanlarla otomatik klima paneli arayanlar kaçırmasın derim..Ayrıca benzinli göstergeleri de duruyor,öyle mil falan da diil doğrudan km kadranlı....

Neyse işte Fotolar...Bu benim bulduğum 0 km Dizel Göstergesi...Bunu benim arabaya takıp,bendekini satışa çıkartacağım....Bendeki gösterge 12230 Km de....

img0020eui.jpg

Bora A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.