Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

F3 Titanium Cam Suyu Bitti Ikazı Yokmu ?

Alparslan Kaplan

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

2 gün önce tamamını boşaltıp yeniden doldurdum tam 4.5 LT aldı. Su eksildiğinde; her kontak düğmesine basışta ve hareket halinde muhtelif periyotlarda " silecek suyu seviyesi düşük" ikazı veriyor. Yakıt ikazı sesiyle aynı tonda bir uyarı ile. Ucuz cam suyu kullanmayın bende LT'si 2 TL'ye sattığım cam suyu yüzünden rezil olup önümü göremediğim için boşalttım :) donmasın diye alkol yerine yağlı yağlı antifitiz mi katıyorlar içine ne yapıyorlarsa.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2012 titanium da ikaz yok sadece cam suyu ısıtma memesi mevcuttur. Aracım 2012 6. ay üretimi

O zaman klasik otosan kırpmaları başlamış..İlk gelen focus 3 lerde olan şeyleri yavaştan çaktırmadan kırpıp sonra da ya hiç getirmiyor ya da para karşılığı satıyorlar..Örneğin İlk gelen ( ilk 3 parti) Focus 3 dizellerde Start-Stop vardı,hatta style donanımda bile vardı..Sonradan benim aldığım 2011 Ekim Ayı Partisinde Start-Syop dizeli kaldırdılar,araba geldi bir baktım start-stop yok...Ama ilk titanyumlarda cam suyu ikazı vardı hatırladığım kadarıyla...Artık Titanyumda bile yok yani öylemi..Yok artık yaaaaa.....Kırpıp kırpıp duruyorlar..Zırt Pırt Paket değiştiriyorlar,kafalarını iyice karıştırıyorlar milletin....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
O zaman klasik otosan kırpmaları başlamış..İlk gelen focus 3 lerde olan şeyleri yavaştan çaktırmadan kırpıp sonra da ya hiç getirmiyor ya da para karşılığı satıyorlar..Örneğin İlk gelen ( ilk 3 parti) Focus 3 dizellerde Start-Stop vardı,hatta style donanımda bile vardı..Sonradan benim aldığım 2011 Ekim Ayı Partisinde Start-Syop dizeli kaldırdılar,araba geldi bir baktım start-stop yok...Ama ilk titanyumlarda cam suyu ikazı vardı hatırladığım kadarıyla...Artık Titanyumda bile yok yani öylemi..Yok artık yaaaaa.....Kırpıp kırpıp duruyorlar..Zırt Pırt Paket değiştiriyorlar,kafalarını iyice karıştırıyorlar milletin....

Abi milletin kafayı karıştırma, o tamamen tesadüf geldi hatta onca katalog tekrar basıldı sonra da getirilmedi yani ne ekstra para aldılar ne de kısıldı..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

olabiliyor böyle şeyler.. hyundai nin elantrası donanım adlarını değiştirdi. web e broşür koydular arka camlar manuel diye..

tel etmiştim araba alacağım sıralar, beyfendi tune donanımda arka camlar otomatik belki 1-2 parti öyle gelmiştir dediler..

bende sitenize bakın dedim.. 1-2 hafta sonra broşür düzeldi ve tune donanım tüm camlar otomatik..

herhalde bazen gemiler okyanusta fırtınaya yakalanıyor ve hemen akdeniz e dümen kırıyorlar   :D

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
olabiliyor böyle şeyler.. hyundai nin elantrası donanım adlarını değiştirdi. web e broşür koydular arka camlar manuel diye..

tel etmiştim araba alacağım sıralar, beyfendi tune donanımda arka camlar otomatik belki 1-2 parti öyle gelmiştir dediler..

bende sitenize bakın dedim.. 1-2 hafta sonra broşür düzeldi ve tune donanım tüm camlar otomatik..

herhalde bazen gemiler okyanusta fırtınaya yakalanıyor ve hemen akdeniz e dümen kırıyorlar   :D

Bu bildiğin tesadüf oldu ya, ürün pazarlama müdürü söyledi direkt bizim haberimiz yoktu bayiler söyleyince öğrendik vs yaptı yani otosanın haberi yoktu ki zaten iyi birşey oldu alanlara tartışacak bişey yok yani

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

başka bir örnek daha vereyim hyundai den.. era lar malum türkiye de üretildi..rusya ya gidecek modellere ısıtmalı koltuk koydular..sonra satışlar geriledi birşeyler oldu, rusya ya giden gemiler geri döndü türkiye ye ve o modelleri accent era expo diye sattılar..  :)

normalde türkiye de ilk 4 yıl start-team-style ve select diye satılmıştır.. son 1 yıl mode ve prime olarak

olabiliyor yani böyle durumlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2012 titanium da ikaz yok sadece cam suyu ısıtma memesi mevcuttur. Aracım 2012 6. ay üretimi

Benim aracımı alalı 1 ay oldu. Titanium + smart paket. Fakat etis.ford.com'dan baktığımda aracımın özellikleri arasında şöyle bir ifade var "Isıtmalı Yıkayıcı Memesi Hariç"

İmal Tarihi:11.10.2012

Araç Hattı:  Focus 2011-

Kafamda şimdi soru işaret oldu. Ama Mersin gibi yerde zaten memede donma olmaz. Fakat cam suyu uyarı ikazı varmı onu da bakıp göreceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.