Jump to content
  • Welcome!

Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Yakup Çağatay

Panorama Çekimlerimiz Burada :)

Recommended Posts

33 dakika önce, Serdar yaman yazdı:

Burdan çok memleketimde gezyosun yahu :)

Napıyım. Künefesinden ayrılamadım. :yemek:

3 saat önce, Alperen G. yazdı:

LG’nin çıkardığı en sağlam telefon kesinlikle. Zaten G2’den sonrakiler yüzünden piyasadan siliniyor..

Silinme çok abartılı olmuş.

G5, G6 ve özelikle V30 ile bence hatırı sayılı bir müşteri grubu var, en azından dünya ölçeğinde. 

Özellikle V30 çok ilgi gördü.

Ben G5 kullanıyorum. Çok memnunum. 

Çift lensli arka kamera sistemi özellikle ultra geniş açı ile ilginç olabiliyor.

Aşağıdaki fotoğrafı tekneye 4-5 m mesafeden çektim. 

Tabii panorama özelliği de ayrıca var. 

20170831_120654_HDR-01.jpeg

13 dakika önce, Cem Boneval yazdı:

Silinme çok abartılı olmuş.

G5, G6 ve özelikle V30 ile bence hatırı sayılı bir müşteri grubu var, en azından dünya ölçeğinde. 

Özellikle V30 çok ilgi gördü.

Ben G5 kullanıyorum. Çok memnunum. 

Çift lensli arka kamera sistemi özellikle ultra geniş açı ile ilginç olabiliyor.

Aşağıdaki fotoğrafı tekneye 4-5 m mesafeden çektim. 

Tabii panorama özelliği de ayrıca var. 

20170831_120654_HDR-01.jpeg

Abi eşim G2 ve G5 kullandı.

Ben 4XHD, G3, G4 ve V20 kullandım.

G2 hariç saydığım tüm modeller kronik problemli. Bootloop, ışık sızması, ghost screen problemleri bu modellern hepsinde çıktı.

Samsung bu ay S9 tanıtacak, LG Ağustosta tanıttığı V30’u hala satışa sunamadı. Bir söylenti 25 Ocak’ta satışa çıkacağı yönünde.

Amerika’da satışta V30. Ekranı OLED olmasına rağmen yine bir sürü ekran problemi çıkmış. AT&T V30’u 2 alana 1 bedava kampanyasıyla satıyor. İmaj yerlerde.

Tüm bunlara rağmen, V30’u muhteşem foto ve video performansı dolayısıyla almak istiyordum. Zira V20’yi çok seviyordum. Ama bekleye bekleye bıktırdılar.

Kaldı ki misal V20 elektronik marketlerde satılmadı bile. Sadece Türk Tlekom ve Turkcell bayilerinde satıldı. LG mağazaları bile mobil telefon satışından çekildi.

LG G2 ile Türkiye pazarına çok iyi giriş yaptı. G3 de tutuldu ama G4’teki tekrarlayan kronik problemler ve LG’nin müşteriyi memnun etmeyen tavrı yüzünden imajı “sorunlu firma sorunlu cihazlar” olarak yerleşti.

LG forumlarını sıkı takip ettiğimden biliyorum bu sadece ülkemizde değil tüm dünyada böyle.

Guest

Rumeli feneri topçu kalesi. (Mb sınırı yüzünden kalitesi birazcık düşürüldü)

7plus 

2D34F36D-347B-4764-BA5E-552F03D3B915.jpeg