Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Iphone 5 Tanıtımı Burada Sunuldu - Detaylı Resimler

Önerilen Mesajlar

Onur, elalemin yazdığı şahsi site yorumlarına hiç bakma, tekniği özellikleri herşeyi belli cihazın..

Ne istediğini ölç ve karar ver..Bukadar basit..

Karizma istiyorsan i5 al, oyuncak istiyorsan andorid al.. :) Birde basit düşünmek istiyorsan ve kafanın rahatlığı önemli ise apple'dan şaşma..

Aptal aptal şeyleri yazıp yok mok demiş, yazar sahibi kendisini de tanırım, chip gibi apple düşmanları bunlar..Amerika düşmanları :D

Apple iphone yapmasaydı hala basmatik telefon kullanacaktı haberi yok.Adam yeniliği zaten yapmış kaymağını yiyor, yapabiliyorsan sen yap yeniliği. (herşeyin zamanı var bu her üründe böyle , bunu anlamak bu kadar zor mudur? )

Adamların amaçları belli bu amaç üzerinde yürüyorlar bunu anlamadan saçma sapan eleştirmek kendini tatmin etmekten öteye geçemiyor. benim gözümde tabi ki.

bir cihazı tercih etmemek için onun eksiklerini arıyorsan hiçbir cihazı alamazsın. bunu kabul edemeyenler var hala.Cihaz böyle seçilmez. ne istediğine bakacaksın :yeah:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gereklilik konu ise smartphone alanların %90'I boşuna alıyor?

Böyle düşünürseniz ilerleyemezsiniz.

Zaten satın alanlar gerekli olup olmadığını belli etti rakamlarla..Yoruma hiç gerek yok.

Nereye ilerliyoruz ki? Adamlar o veya bu para kazanıyor. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gereklilik kelimesi gereksiz diyorum , bu anlamda.. :yeah:

Hiçbiri gerekli değil.en az %90'ımıza.

Ben yukarıda ki soruya cevap vermiştim. Sonuçta sen 4s ile yapamadigin neyi yapacaksın i5 ile. Keyiften alıyoruz daha azi da ihtiyacımızı görür. Gereklilik değil bu anlamda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben keyifden aldım. Sen de keyifden alacaksın. Yoksa dediğim gibi eskisinin yapamadığı birşeyi yapmıyor bunlarda. Ben kendimi senden ayırmadım. Gerekli falan değil seviyoruz, beğeniyoruz ondan alıyoruz. Tıpkı araba gibi. Daha az paraya bizi bir yerden bir yere götüren arabalar var aslında.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O zaman gerek yok Almaya demek haksızlık yani. Onu diyorum bende :)

Doğru olan alıp 2-3 yıl kullanıp sonra değiştirmek. 5 senede kullanılmaz diye birşey yok. Almamıza gerek yok diyelim. Keyif, merak, hobi vs sebeple alıyoruz diyelim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

içini açtılar yavrunun, ekranın kolay değiştirilebilmesi iyi olmuş fakat dock kısmındaki 3 parçanın birlikte olması, tek tek değişimi imkansız kılııyor..

Açma kolaylığı bakımından 7 puan almış maksimum 1 oluyor :yeah: Detaylı resimler için aşağıdaki link'e

http://www.ifixit.com/Teardown/iPhone-5-Teardown/10525

UeKevFTJmEZTjNvT_zps03d98cc7.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Veya s3 alanlar niye aldı , s2 ile yapamadı mı yaptıklarını

İkisinin özelliklerinin karşılaştırmalarına bakarsan aralarında baya bir fark olduğunu görürsün ama 4s ile 5 arasında ben öyle uçurum bir fark göremedim açıkçası

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.