Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus II Almayı Düşünüyorum

Ali Z.

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar artık tam bir focusçuyum. bugün itibariyle 2008 makyajlı kasa temiz güzel bir focus aldım. megan dan sonra alışmam biraz zaman alacak. ama darkı zaten hemen anladım.

Ooooo Hadi Hayırlı uğurlu olsun :sopalık:

Benim arabam kısmı sizi bekler :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar artık tam bir focusçuyum. bugün itibariyle 2008 makyajlı kasa temiz güzel bir focus aldım. megan dan sonra alışmam biraz zaman alacak. ama darkı zaten hemen anladım.

Benzin - Dizel?

Hayırlısı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Tekrardan selamlar abilerim, ben hala bir araba alamadım:) ama bu sefer işin sonuna geldik sanırım. Bir konu hakkında görüşlerinize ihtiyaç duydum. 2 gündür ankarada bulunan bir kaç ford bayisine giderek fiyat aldım.

HB Titanium TDCI Beyaz Renk : 43.500Tl

HB Titanium TDCI Metalik : 44.000Tl

HB Titanium - X TDCI Met : 47.500Tl

Bu fiyatlar göz önüne alındığında şu an için hangi araba daha alınabilir görünüyor? Benim arasında kaldığım 2 seçenek var aslında. Beyaz titanium focus yada tit-x focus (siyah). Araçlar hemen teslim.

Daha önceki önerilerinize dayanarak 2. el tit x araçları araştırdım. Düşük km ve temiz diye tabir edilen araçlarda 45.000 46.000Tl altına fiyat indiremedim malesef.

Şu an için önerilerinizi bekliyorum. Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

YSF abi, style plus paketli focus kasko içinde opak renk 51.500tl dediler. Benim için 47.500 bile fazla bir rakam. Bu yüzden konuşmaya gerek duymadım :D

Anlıyorum vede hak veriyorum sana. Eğer yıl sonuna kadar zamanın varsa bekle derim hem 2,5 hemde 3 lerin fiyatları düşecektir. Eğer bekleyemem diyorsan bu 3 ude olur. Bütçe ve beklentine göre birini seç bence. Mümkünse eğer tit x paket seç. Fiyatlar makul görünüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haklısın abi, fiyatlar banada makul geldi. Özellikle titanium donanım oldukça uygun bir halde. Keza x pakette uygun. Ama ne kadarda olursa olsun eski kasa bir araba. Bu yüzden biraz ağırlığım x paket harici bir focus yönünde. biraz da buradaki görüşlere göre seçimimi yapıcam galiba :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kredi ile mi alacaksınız ?

47500 bana fazla demişsiniz..O zaman faiz'e çalışmayın boşuna..Titanium'a biraz daha bşey yapsınlar ondan alın..

abi yok benim param sabit. 47.500 olursa mecbur kredi olacak. bildiğin çingene pazarlığı yaptım :D 50 50 100 bu kadar indirebildim :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.