Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus II Almayı Düşünüyorum

Ali Z.

Önerilen Mesajlar

Otomatik Kararan iç dikiz aynası,Bluetooth ve Türkçe sesli kontrol sistemi,

Kol dayama ünitesi, eşya saklama bölmesi, 12V güç çıkışı, spor el freni,

Yan perde hava yastıkları,Yokuş Kalkış Desteği,Hız Kontrol Sistemi ve Ayarlanabilir Hız Sınırlandırıcı,Otomatik yanan ön farlar,ön sis farları,Yağmur Sensörü,Isıtmalı ön cam ,Elektrikli, ısıtmalı, sinyalli yan aynalar,Elektronik Denge Programı (ESP)...arkadaşlar burdaki özelliklerden hangileri yok bildiklerinizi yazabilirseniz çok sevinirim

Otomatik Kararan iç dikiz aynası:Var

Kol dayama ünitesi, eşya saklama bölmesi, 12V güç çıkışı:Titanium donanımda var

Yan perde hava yastıkları:Güvenlik paketli araçlarda var

Hız Kontrol Sistemi ve Ayarlanabilir Hız Sınırlandırıcı:Hız kontrol sistemi var hız sınırlandırıcı yok(donanım seviyesini tam bilmiyorum)

Otomatik yanan ön farlar,ön sis farları,Yağmur Sensörü:Var

Isıtmalı ön cam ,Elektrikli, ısıtmalı, sinyalli yan aynalar:ısıtmalı ön cam yok,elektrik ısıtmalı sinyalli yan ayna var(donanım seviyesini tam bilmiyorum)

Elektronik Denge Programı (ESP):Güvenlik paketli araçlarda ESP+ASR ve Perde hava yastıları var(opsiyonel)

Bu söylediklerim Focus 2 için yanlış anlaşılmasın

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Kararan iç dikiz aynası:Var

Kol dayama ünitesi, eşya saklama bölmesi, 12V güç çıkışı:Titanium donanımda var

Yan perde hava yastıkları:Güvenlik paketli araçlarda var

Hız Kontrol Sistemi ve Ayarlanabilir Hız Sınırlandırıcı:Hız kontrol sistemi var hız sınırlandırıcı yok(donanım seviyesini tam bilmiyorum)

Otomatik yanan ön farlar,ön sis farları,Yağmur Sensörü:Var

Isıtmalı ön cam ,Elektrikli, ısıtmalı, sinyalli yan aynalar:ısıtmalı ön cam yok,elektrik ısıtmalı sinyalli yan ayna var(donanım seviyesini tam bilmiyorum)

Elektronik Denge Programı (ESP):Güvenlik paketli araçlarda ESP+ASR ve Perde hava yastıları var(opsiyonel)

Bu söylediklerim Focus 2 için yanlış anlaşılmasın

çok teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evt aslında açık bir sonuç ama ne bilim insanın dizel alası geliyo saçma bir şekilde

Benzinli=daha ucuz daha çok yakıyor

Dizel =daha pahalı daha az yakıyor

Zor bi denklem ama yıllık 10000 km az değil bence,zaten aracı 2. el alcaksınız dizel için fazladan verceğiniz farkı satarken çıkartırsınız ve daha mutlu binersiniz dizel araca.İmkanınız varsa dizel öneririm ben.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benzinli=daha ucuz daha çok yakıyor

Dizel =daha pahalı daha az yakıyor

Zor bi denklem ama yıllık 10000 km az değil bence,zaten aracı 2. el alcaksınız dizel için fazladan verceğiniz farkı satarken çıkartırsınız ve daha mutlu binersiniz dizel araca.İmkanınız varsa dizel öneririm ben.

mesela baktım şimdi ford un sitesinde focusIII benzinli style 49000 bin diyo ama daha düşüğe de alınabilir benzinli düşünüldüğünde böyle bir imkan da var

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.